רשת ה-SMS של חברת פלאפון קרסה

לא הספקתם לשלוח הודעת שנה טובה? כדאי שתמתינו עוד קצת. רשת שליחת הודעות הטקסט של חברת פלאפון קרסה בשעות הבוקר. מהחברה נמסר כי מדובר בשיבושים נקודתיים והם פועלים לטיפול בתקלה

לא ניתן לשלוח הודעות טקסט (חדשות 2)

יותר מידי הודעות טקסט של שנה טובה? במהלך הבוקר נפל שירות שליחת הודעות ה-SMS של חברת התקשורת "פלאפון".

לקוחות רבים של החברה דיווחו כי בזמן שניסו לשלוח הודעות טקסט לחבריהם, נתקלו בתקלה טכנית ולא הצליחו לשלוח אותן ליעד המבוקש.

למרות הקושי שהתגלה בשליחת הודעות, לקוחות החברה מצליחים לקבל הודעות טקסט מטלפונים ניידים של חברות אחרות. ממוקד התמיכה הטכני של החברה נמסר אין אפשרות לשלוח הודעות טקסט ממכשירי החברה.

מחברת פלאפון נמסר בתגובה: "עקב ריבוי הודעות חג שנשלחות היום, יתכנו שיבושים נקודתיים במשלוח הודעות. פלאפון עושה את מרב המאמצים על מנת לאפשר לעם ישראל להמשיך ולשלוח במהרה ברכות שנה טובה".

חברות הסלולר נערכות לפני החג

על פי התחזיות של רשת סלקום, לקוחותיה צפויים לשלוח במהלך החג לא פחות מ-55 מיליון הודעות טקסט במהלך החג. להערכת החברה, מדובר בגידול של 20% לעומת ראש השנה בשנה שעברה. מהחברה נמסר כי סלקום לא תגבה עלות מלקוחותיה עבור הודעות שזוהו במערכת כהודעות שלא נמסרו.

מרשת אורנג' נמסר כי תנועת שליחת הודעות הטקסט ממכשיריה בראש השנה, הוא בעשרות אחוזים גבוה יותר מבדרך-כלל. "נערכנו מראש לקיבולת גדולה מאוד של העברת נתונים", נמסר מדוברות החברה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק