המגזר החרדי מציע: פאות בליסינג

רשת חנויות למכירת פאות במגזר החרדי מציעה שירות חדש לנשים שמשתמשות בפאות כדרך קבע. בדומה לשירות הליסינג במכוניות, נשים יוכלו לשכור פאה לתקופה של שנה ולקבל במהלכה שירותי טיפול ושימור. ואחרי שנה? אפשר להתחדש בתספורת חדשה

חידוש בשוק הפאות במגזר החרדי (חדשות 2)

נשים חרדיות שמשתמשות בפאות כדרך קבע מכירות את השירותים הנלווים ללבישתן. מלבד מחירן היקר, יש צורך בטיפול שוטף ותחזוקה כדי לשמר את המראה הזוהר של הפאה. שירות חדש במגזר החרדי יאפשר לנשים לקבל פאה לשנה כולל שירותי טיפול, בדומה לשירות הליסינג במכוניות.

שירות הליסינג שמציעה הרשת כולל סירוק וצבע, כפי שפורסם ב"ישראל היום". "הרעיון של המבצע הוא לאפשר לאישה הזדמנות להתחדש כל שנה בפאה ובתסרוקת אחרת", סיפרה מנהלת הרשת בבני ברק. לדברי עובדת אחרת של הרשת, הנשים החרדיות קשובות היום לצו האופנה יותר מתמיד. "כשמספרים פאה בסגנון מסוים זה נשאר לשלוש או ארבע שנים, גם הנשים החרדיות - כמו החילוניות - רוצות להתחדש".

התספורת המבוקשת ביותר בקרב הנשים החרדיות לאחרונה הייתה זו של הזמרת הבריטית ויקטוריה בקהאם. "היה טרנד לעשות תספורת קצרה כמו שלה, אבל כשרוצים לשנות או להאריך זה בעייתי, במיוחד במחירים של הפאות האיכותיות שעולות היום בין 5,000 ל-10,000 שקלים", הוסיפה העובדת. "עכשיו הן יוכלו להתחדש ולא להתקע עם אותה תספורת במשך חמש שנים".

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק