בשורות טובות: הבמבה חוזרת לחצי חינם

לאחר סכסוך מתוקשר ומשא ומתן שנמשך חמש שעות, רשת "חצי חינם" ואסם חוזרות לעבוד יחד. פרטי הסכם הפשרה נותרו חסויים, אך מבחינת הצרכנים הסכסוך נגמר ומוצרי החברה חוזרים למדפי הרשת

רשת "חצי חינם" נגד אסם. עיבוד תמונה (חדשות 2)

צרכני הרשת "חצי חינם" שחיפשו את מוצרי חברת אסם על המדפים בשבועות האחרונים יכולים לנשום לרווחה: ידיעות אחרונות מפרסם הבוקר כי הסכסוך בין הצדדים הסתיים לאחר שהבעלים של הרשת זכי שלום ומנכ"ל אסם גזי קפלן הגיעו לפשרה בתום חמש שעות של משא ומתן.   

פרטי הסכם הפשרה עדיין לא פורסמו, אך השגתו שמה קץ לסכסוך העסקי הכי רותח של הימים האחרונים. הסכסוך בין שני הצדדים התפתח סביב פתיחת חנות הענק של "חצי חינם" בהוד השרון - שנחשבת לסופר הכי גדול שנפתח בארץ. באסם טענו שב"חצי חינם" דרשו שהם ישתתפו בעלות הקמת החנות. ב"חצי חינם" לעומת זאת אמרו כי "בסך הכל ביקשו הנחות לקראת הפתיחה". באסם הכחישו.

הסכסוך המתוקשר הביא לכך שב"חצי חינם" הורידו את כל מוצרי אסם מהמדפים והציעו את המוצרים המתחרים בהנחות גדולות. אסם מצידה הציעה את מוצריה בהנחות בחנויות שמתחרות עם חצי חינם - מגה בול ושופרסל דיל. ‏יש לציין כי מהמדפים בחצי חינם ירדו כל מותגי אסם לרבות המותגים המופצים על ידי החברה: "טבעול" "סלטי צבר", "תפוגן" ו-"עוף טוב". אבל כל מי שדאג לקניות לקראת החגים יכול להירגע - המוצרים חוזרים ובמיוחד הבמבה, שחסרונה הורגש במיוחד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק