שוב: טויוטה מחזירה 412 אלף רכבים

בהודעה מסודרת שיצאה מחברת טויוטה קיים חשש לתקלה טכנית בשני דגמים של החברה. בעקבות 3 תאונות דרכים שהתרחשו לאחרונה ביקשו נציגי החברה מ-412 אלף בעלי מכוניות להשיב את רכבם לבדיקה במוסך. דובר החברה: עדיין לא נמצא קשר בין התקלה לתאונות

הבעיות לא ממשיכות להגיע. טויוטה (רויטרס)

הצרות של טויוטה ממשיכות: חברת הרכב היפנית הודיעה היום כי היא קוראת ללא פחות מ-412 אלף בעלי מכוניות להחזיר את רכבם כדי לתקן בעיה טכנית.

לאחר מספר בעיות טכניות שנמצאו ברכבי החברה בשנה האחרונה, יצאה הודעה מסודרת מחברת טויוטה לפיה יש להחזיר למוסכים 373 אלף רכבים בארצות הברית ממודל אבלון משנת ייצור 2000-2004. הנהלת טויוטה בישראל מסבירה שאין סיבה לדאגה בקרב הנהגים הישראלים, כיוון שמדובר בדגמים שאינם משווקים בארץ.

בהודעה הסבירו נציגי החברה כי נמצאה בעיה במערכת ההיגוי במכוניות, שעלולה להישבר תחת לחץ. בנוסף נמסר כי יש להחזיר למוסכים רכבים ממודל הספורט 470LX בשנת ייצור 2003 עד 2007, בשל חשש מבעיה טכנית במוט הגלגלים.

ההודעה מהחברה הגיעה לאחר שהתקבלו שלושה דיווחים שונים על תאונות בהן היו מעורבים רכבים מסוג טויוטה אבלון. דובר החברה מסר כי מיד החליטו לקרוא לבעלי המכוניות להגיע לבדיקה, למרות שלא היו נפגעים בנפש בכל אחת מן התאונות ולא נמצאה הוכחה ודאית לבעיה טכנית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק