הצצה למגדל היוקרה ברוטשילד 1

מבין מגדלי היוקרה שצצו בתל אביב בעשור האחרון, המגדל שנבנה ברחוב רוטשילד 1 הוא כנראה היוקרתי מכולם. דירות ענק, חומרי בנין יקרים ובעיקר רשימת דיירים מפוארת. המחיר? כ-20 מיליון שקל. אבל אל תרוצו עם פנקס הצ'קים - הכל כבר נמכר. הנה הצצה מיוחדת

רוטשילד 1 הוא לא סתם מקום מגורים, זהו גם שמו של אחד המגדלים היוקרתיים והמיוחדים שנבנו בשנים האחרונות בלב תל אביב.

מדובר בבניין בן 32 קומות, ורק 37 דיירים. נתון שיכול להעיד על גודלן של הדירות: כמה מהן מתפרשות על קומה שלמה לא פחות. ומה לגבי הסביבה? מצד אחד נווה צדק והים ומהצד השני שדרות רוטשילד ומרכז תל אביב. המחיר, במקרה שתהיתם, ממש לא שווה לכל כיס: דירה ממוצעת במגדל נמכרה ב-20 מיליון שקלים.

גם אם היה לכם את הכסף ובניתם על דירה בפרויקט כנראה שמאוחר מדי, כל הדירות נמכרו. מי בשכנים? רשימה ראויה ומכובדת: עידן עופר רכש במגדל פנטהאוס ב-67 מיליון שקל ליד ליאורה עופר, בת דודתו.

איתן ורטהיימר קנה ב-47 מיליון שקלים קומה שלמה. שמות נוספים: שלמה נחמה וצבי זיו מבכירי בנק הפועלים לשעבר ,יעקב שחר, הראל ויזל מנכ"ל פוקס, עורך הדין דורי קלגסבלד וגם הרצל חבס, יו"ר קבוצת חבס, לא עמד בפיתוי. עם רשימה כזו של דיירים מה הפלא שאפילו בחדר האשפה הקומתי השקיעו כ-10,000 דולר למטר רבוע.

ואיפה ייפגשו ראשי המשק אחרי יום עבודה ארוך? בבריכה שבקומה השביעית. בקומה מתחת ימוקם חדר הכושר וכיאה לחברה, הדיירים יתאמנו מול מייצגי פסיפס אומנותיים מאיטליה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק