החשבונית מ-yes נשלחה ללקוח המת

שירות הלקוחות של חברת yes מוכיח שהתשלומים ירדפו אתכם גם אחרי שתגיעו לקבר.חברת התקשורת שלחה חשבונית עם הכיתוב ז"ל ליד שם הלקוח. "התהפכה לי הבטן כשראיתי את זה", סיפרה בתו של הנפטר. yes בתגובה: מדובר בטעות מצערת

צילום החשבונית כפי שנשלחה (חדשות 2)

אין גבול לחוצפה: הנהלת חברת התקשורת yes ששלחה חשבונית ללקוח שהלך לעולמו, לא לקחה בחשבון שאין מי שישלם אותה. בני המשפחה נדהמו לקבל את המעטפה בדואר שנשאה את הכיתוב: "לכבוד מרדכי תעוז ז"ל".

"הבטן שלי התהפכה כשראיתי את המכתב", סיפרה לחדשות 2 באינטרנט ראומה תעוז, בתו של הלקוח. "הם יכלו להתקשר ולשאול לאן להעביר את החשבון".

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"גם אם לא הייתה להם כתובת הם יכלו להעביר את המכתב בדואר כשהוא ממוען לאבי, אבל לכתוב ז"ל ליד שמו?", הוסיפה ראומה. "זה הציף שוב את הזיכרון של אבא".

מחברת yes נמסר בתגובה: "אנו מתנצלים מעומק הלב על הטעות שארעה בשליחת החשבונית. חברת yes פועלת על פי נוהל ברור ומסודר המחייב במקרים כאלו לאפשר למשפחה לבחור בין ניתוק המנוי או העברתו לאחד מבני המשפחה. אנו מתנצלים כי הנוהל לא הופעל כנדרש ונערוך את הבירור הנדרש בעניין. כמו כן נדאג להעביר את המנוי על שמה של אשת המנוח כפי שביקשה המשפחה".