בעקבות הלחץ: השטרות של איצקו יושמדו

אחרי הפרסום כאן בחדשות 2 על הלחץ מצד בנק ישראל, ואחרי פניות חוזרות ונשנות מצד צרכנים, רשת המשביר לצרכן מבקשת מהצרכנים לקרוע את השטרות שנושאים את פניהם של כוכבי הסדרה רמזור. מתברר שדמויותיהן של איצקו, לילך והילדה דניאלי בילבלו לא מעט אזרחים שחשבו אותם לשטרות אמיתיים

מעניין מה אשתו של איצקו הייתה אומרת על זה: אחרי הלחץ מכיוון בנק ישראל, ואחרי פניות חוזרות ונשנות של צרכנים אל בנק ישראל, רשת "המשביר לצרכן" מבקשת מהציבור לקרוע את שטרות הכסף שנושאים את דמויותיהם של כוכבי הסדרה "רמזור": איצקו, לילך והילדה דניאל.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הפנייה ללקוחות הרשת הגיעה בעקבות זעם הפקידים בבנק ישראל על השימוש שעשה המשביר לצרכן בשטרות דומים לשטרות האמיתיים. אל בנק ישראל הגיעו תלונות של אזרחים שהשתמשו בכסף במהלך קניות בסופר-מרקטים ושילמו איתו לנהגי מוניות שלא שמו לב כי הנייר שונה - וגם הפרצופים שונים. לאחר קבלת התלונות, החליטו בבנק לפנות למשביר לצרכן בבקשה שיעצרו את השימוש בשטרות.

"הנכם מתבקשים להשמיד את שוברי הכסף שברשותכם, ולא לעשות בהם כל שימוש!", נרשם בהודעה שפורסמה באתר החברה. "לאור פניית בנק ישראל, התברר כי חלק מהלקוחות עשו שימוש בשוברי 'כסף משביר' שלא בסניפי המשביר לצרכן, ולכן המבצע במשביר לצרכן יימשך ללא השימוש בשוברי 'כסף משביר'".  

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות