ישראל נפרדת לשלום מהוופר

אחרי שהגיעה לישראל בסערה גדולה באמצע שנות ה-90, החליטו בעלי זכיון ההפעלה של רשת ברגרקינג בישראל כי החל מחודש אוגוסט יפעלו המסעדות תחת השם של בורגראנץ'. "הגענו למסקנה שבורגראנץ' היא הרבה יותר מהמבורגר עבור הישראלים", אמרו בחברה, שתנסה להרחיב את פעילותה לאירופה, שם ינסו לעניין את הספרדים בראנץ' ספרדי

נפרדים מהוופר: חברת אורגד אחזקות, שהחזיקה בבעלות על שתי רשתות המזון המהיר בורגראנץ' וברגר קינג, הודיעה כי 55 מסעדות הברגר קינג ברחבי הארץ ייסגרו ויהפכו למסעדות ברשת הבורגראנץ'. השלמת ההסבה תסתיים עד סוף הקיץ, ואז יוכלו הישראלים לסעוד את לבם ב-107 מסעדות הרשת.

את הבחירה לוותר על מותג הברגרקינג, שהגיע לארץ באמצע שנות ה-90, ביססו בחברת אורגד על הגאווה הישראלית. לאחר שורה ארוכה של מבחני טעימה וסקרים שנערכו, נמצא בצורה חד משמעית כי מותג הבורגראנץ' הוא המותג החזק מבין השניים - לפחות בישראל. "בורגראנץ' הוא הרבה מעבר להמבורגר עבור הישראלים, הוא מהווה עבורנו ביסים גדולים של נוסטלגיה", ציינו.

במסגרת התוכניות העתידיות בוחנת חברת האחזקות של האחים אורגד את הרחבת פעילות רשת ההמבורגרים החדשה-ישנה למספר מדינות ברחבי אירופה, כדי שגם שם יוכלו ליהנות מראנץ' ספרדי אמיתי וממנת "קומבינה" ישראלית.