זהירות: חשבתם שקוקה קולה מעניקה לכם מיליוני שקלים? זו הונאה

בחודש האחרון קיבלו כמה עשרות ישראלים הודעת טקסט שבישרה להם כי זכו בכמעט שני מיליון שקלים במבצע של קוקה קולה. אבל מהר מאד הם גילו, שמדובר בהונאה מתוחכמת

הכירו את ליאב ברק מיוקנעם. לאחרונה הפכה הצעירה הזו למיליונרית, לפחות על הנייר, וגם זה לכמה ימים בלבד. כמו עשרות ישראלים אחרים בחודשיים האחרונים, גם ליאב קיבלה הודעת טקסט שבישרה לה כי זכתה בכמעט שני מיליון שקלים במבצע של קוקה קולה - וגילתה כי מדובר

ההתקשרות הווירטואלית המוזרה החלה במסרון מפתיע לטלפון הנייד של ליאב ובו נכתב באנגלית: "ברכות, זכית ב-300 אלף פאונד מקוקה קולה. לקבלת הכסף צריך רק להתקשר למטה החברה בבריטניה". ליאב הנרגשת הייתה סקפטית, אך התקשרה. "זה נשמע מפתה", הסבירה.

בשיחה עם מתחזה לנציג קוקה קולה היא התבקשה לשלוח את שמה ואת מספר הנייד הזוכה, ואז, ברגע שהתכתובת תסתיים, הצ'ק, ככה הבטיחו לה, כבר יגיע.

אבל אחרי חילופי מיילים וכמה שיחות טלפון, ליאב כבר החלה לחשוד. היא התקשרה לוודא שבסניף הישראלי מכירים את המבצע הנדיב, ושם ניפצו לה את האשליות. "אין לנו כל קשר לעניין ומדובר במתחזים", הדגישו בחברה. ככל הידוע, העוקץ הבריטי פועל כבר חודשיים. עשרות ישראלים קיבלו את המסרון המבלבל - אך בינתיים רק בודדים נפלו בפח.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק