לראשונה בישראל: ערוץ אירוטיקה ב-HD

מסירה את הכפפה: חברת "הוט" הודיעה כי תחל לשדר החל מהחודש הבא גם ערוץ אירוטיקה באיכות HD - זאת במסגרת הסכם שהושג עם חברת "פנטהאוז". שלל כוכבות הענף תכבושנה את המסך - באיכות הגבוהה שיש. העלות: 29.90 ש"ח לחודש

בקרוב תוכל לראות אותי גם ב-HD (יופיטראימג'ס)

האירוטיקה מעולם לא נראתה קרובה יותר: חברת הכבלים "הוט" חתמה על הסכם עם חברת "פנטהאוז", במסגרתו סוכם על השקת ערוץ של החברה באיכות HD ללקוחותיה. נכון להיום קרוב ל-100 אלף לקוחות מחזיקים בחשבון HD.

הערוץ החדש יעלה לשידור במהלך חודש מאי, וישדר בין השעות 22:30 בערב ל-05:00 בבוקר. עלותו תהיה 29.90 שקלים לחודש.

בין התכנים המובילים בערוץ ישודרו סרטים בכיכובן של כוכבות מובילות בתעשיית הארוטיקה ובהן ג'אנה הייז, שואנה לייני וטורי בלאק, כך נמסר מחברת הכבלים.

חבילת ה-HD של- "הוט" כוללת ערוצים כמו HOT MOVIES HD , ערוץ HOT3 HD, ערוץ יורו ספורט HD, ערוץ National Geographic HD , ערוץ MTV HD, ערוץ ספורט 5 HD , ערוץ FTV HD, MGM HD, BOLLYWOOD HD , כמו גם תכני HD ב-HOT VOD.

"הוט": מחוייבים להעשיר את ערוצי ה-HD

"תעשיית הארוטיקה עברה כברת דרך ארוכה, מאז הימים בהם נאלצו הצופים לשכור קלטות וידאו באיכות מטושטשת ועד ימינו אנו", אמר היום רון הרמלין, מנהל הערוצים ב"הוט". "לאור הגידול המשמעותי במספר לקוחותינו המנויים לשירות HD, אנו מחויבים להמשיך ולהעשיר את מספר ערוצי ה-HD ואת תכני ה-HD HOTVOD".

ג'קי ווטרס, מנכ"ל נועה פרודקשנס, אשר מייצגים את ערוץ פנטהאוז HD באירופה אמר כי "המכירות של ציוד קצה טלוויזיוני לשידורי HD כגון ממירי ומסכי HD נמצאים בעלייה מתמדת באירופה כבר זמן מה. המגמה מתבטאת בדרישה לתכני HD איכותיים מבתי הפקה מובילים. מיצובו של המותג פנטהאוז מספק באופן מושלם את דרישותיו של פלח שוק חשוב זה".