מה עושים עם זכייה של 74 מיליון?

במשך שלושה חודשים הם לא ידעו שהם הזוכים המאושרים. אם בני הזוג היו מגיעים ביום שבו הוכרזה הזכייה, הם יכלו להרוויח לא מעט כסף מהריבית שהיה עושה הכסף בבנק. "אני לא יודע מה נעשה עם הכסף" אמר הזוכה היום במסיבת עיתונאים במפעל הפיס. החלטנו לנסות לעזור לו

"פשוט לא בדקנו את הטופס. שכחנו". כך אמרו היום בני הזוג שזכו ב-74 מיליון שקלים בלוטו במסיבת עיתונאים שהתקיימה במטה מפעל הפיס, והועברה בשידור חי בערוץ החדשות. "אנחנו לא יודעים מה לעשות עם הכסף", ענה לשאלה המתבקשת מהקהל.

אז אספנו עבור הזוג המאושר כמה רעיונות. דירת חמישה חדרים במודיעין למשל, תעלה לזוג הזוכים קצת יותר משני מיליון שקלים. בסכום בו הם זכו, יוכלו לרכוש לא פחות מ-25 דירות כאלה. את הנכסים החדשים שלהם הם יוכלו להשכיר ולהחזיר את ההשקעה תוך זמן קצר.

רכב הם בטח גם יצטרכו. ולא סתם רכב - ניקח בתור דוגמה ב.מ.וו יוקרתית שתעלה לזוכים הטריים כ-200 אלף שקל. 375 מכוניות פאר יוכלו לחכות להם בחניה, או יותר נכון במגרש החניה החדש שלהם. מאחת הדירות במודיעין הם יוכלו לנסוע באחת ממכוניות הפאר, לנמל הקרוב ומשם לשוט באחת היאכטות העצומות שיחכו להם ברציף הפרטי שלהם - לטיול חובק עולם בכל יעד שיבחרו לעצמם.

למרות שבמסיבת העיתונאים אמר הזוכה שאינו מתכוון לספר לילדיו על הזכייה, נוכל להניח שגם שני הילדים של המיליונרים החדשים יוכלו ליהנות מהסכום הדמיוני. את טיול הבר-מצווה או בת-מצווה שלהם הם יבלו אולי ביעד יותר אטרקטיבי, מאשר יורו-דיסני בפריז.