הצצה לאולם הקולנוע הפרטי של המאיון העליון

ישראלים רבים כבר לא יוצאים לבתי הקולנוע בשביל לצפות בסרט ומעדיפים להפוך את הסלון לקולנוע פרטי עם מסך טלוויזיה בגודל 152 אינץ' ומערכות שמע משוכללות. כמה זה עולה? דרור גלוברמן עם המחירים

אחרי מכוניות הפאר ודירות היוקרה - לאלפיון העליון יש צעצוע חדש: טלוויזיות ענק.

מסכי LCD ופלזמה נמצאים כבר בכל בית כמעט, טלוויזיות 40 אינץ' כבר מחוץ לאופנה ואינם מרגשים את מי שמחפשים לבטא את עושרם. קבלו את הטרנד החדש של עשירי הארץ - טלוויזיות בגודל 100 אינץ' ויותר.

Beovision 4 של היצרנית הדנית B&O מציעה טלוויזיה בגדול של 103 אינץ. מי שמעוניין לפנק את עצמו יצטרך להיפרד מלא פחות מ499,000 אלף שקלים על הטלוויזיה בלבד.

על מנת לחבר את המסך יש צורך במנוף מיוחד שמחובר לטלוויזיה, עלותו 99 אלף שקלים. כל החבילה, "בסך הכל", 600 אלף שקלים. את הטלוויזיה הזאת לא תוכלו להעמיס על גג האוטו או על עגלה ותצטרכו להתלוות למשאית שתרים את הטלוויזיה החדשה שלכם עם עגורן של ממש.

אם בכל זאת תרצו טלוויזיה בגודל זהה אבל עם השקעה כספית פחותה, תוכלו למצוא מסך של פנסוניק 103 אינצ' ב"רק" 374 אלף שקלים.

103 אינץ'? קטן עלינו

כמובן שמסך הטלוויזיה לא תמיד מספיק ויש כאלה שמוסיפים גם מערכות קולנוע ביתיות שיכולות להגיע למאות אלפי שקלים. לדוגמה, זו של פנסוניק שתתאים למסך 103 אינץ' תעלה לכם כ-125 אלף שקלים נוספים.

ומי שלא מסתפק במסך של 103 אינץ' ישמח לשמוע שחברת פנסוניק חושבת עליכם ומייצרת מסך בגודל של 152 אינץ'. החידוש מיוחד לא רק בגודל המפלצתי אלא גם ביכולת שלו לשדר בתלת מימד. על פי הערכות בשוק, מחיר הטלוויזיה הזאת תגיע ל-578 אלף שקלים.

אם תרצו לחסוך את ההליכה לקולנוע ותעדיפו להביא את הקולנוע אליכם לסלון, עכשיו יש לכם את ההזדמנות.