הצצה לתכשיטי היוקרה של האלפיון העליון

החיים באלפיון העליון נוצצים למדי. אין תחתית לחשבון הבנק, אבל לא קל למצוא על מה להוציא את מיליוני השקלים ה"מיותרים". בדיוק מהסיבה הזו עונדים שרשרת ששוויה מגיע לחמישה מיליוני שקלים, ושעון במחיר שווה לכל נפש - "רק" שני מיליון שקלים. כתבתנו עדי נגר יצאה להציץ

כמה הייתם מוכנים לשלם בשביל תכשיט יוקרתי? או אולי השאלה צריכה להיות כמה אתם יכולים? מתברר שבאלפיון העליון כמעט ואין גבולות. שרשרת אחת יכולה להגיע לסכום של 5 מיליון שקלים בעוד ששעון יגרד את ה-2 מיליון מלמעלה.

כשאומרים "אלא לראותם בלבד", לא מדברים רק על הנרות בחנוכייה, אלא גם על תכשיטי היוקרה שרק מי שיש לו הרבה מאוד כסף יכול להרשות לעצמו לקנות אותם או אפילו סתם לענוד. מהדורה מוגבלת, אבנים נדירות, יהלומים בצבעים שונים ומעצבי על - זה מה שנמצא ברשימת השיקולים של אנשי האלפיון העליון. רגע לפני הרכישה, המחיר לא משחק תפקיד יותר מדי מכריע.

"חשוב לקונים להיות בעלי מוצר ייחודי ", מסביר מוטי פיאדה, מנהל סניף תל אביב של רשת התכשיטים "פדני". "יש לנו באוסף גם שרשרת מקולקציה בשם 'אתנה', על שם אלת החוכמה והאהבה שאנג'לינה ג'ולי בעצמה ענדה בטקס האוסקר", הוא מוסיף.

לאלו מכם שחמישה מיליוני שקלים קצת גדול עליהם, קיימות גרסאות מעודנות וזולות יותר של התכשיטים - רק חצי מיליון שקלים ושרשרת עם אבנים נדירות יכולה להיות שלכם.

בעין לא מקצועית, די קשה להבין מה הופך תכשיט ליקר כל כך. לאחר קבלת ההסבר קשה עוד יותר להבין, אלא אם ממש מצליחים להתרשם מהעובדה ששעון יוקרתי יודע לעשות הרבה יותר חוץ מסתם להצביע על השעה. "שעון טורביון של פרמג'נו מבטל את האי דיוקים שנובעים מהמשיכה המגנטית של כדור הארץ, מסביר דודו פולטורה, יו"ר רשת אימפרס מקבוצת "רולטיים". "זה מנגנון מאוד מיוחד שעשוי בעבודת יד. יש רק 30 כאלה בכל העולם".

עכשיו כל מה שנותר לכם הוא לפנטז על המתנה היוקרתית הבאה שהייתם יכולים לקנות לבן או בת הזוג שלכם.