הצצה למטוס המנהלים הישראלי החדש

חולמים לטוס במטוס הכי חם שיוצא כעת לשוק? הכירו את ה-G250, מטוס המנהלים היוקרתי החדש של התעשייה האווירית, המאיים להשתלט על השוק בסערה. תמורת 24 מיליון דולר תוכלו גם אתם לטוס בקבינה מרווחת ובמהירות של 950 קילומטר לשעה

לטוס בסטייל: היום אנו מקבלים הצצה נדירה למטוס המנהלים העתידי המשוכלל שכולו תוצרת כחול לבן. התעשייה האווירית השיקה בסוף השבוע את מטוס G250, שאמור לכבוש בסערה את שוק מטוסי היוקרה בעולם.

המטוס החדש, שעל פיתוחו עבדו יותר מארבע שנים, צפוי להחליף את מטוס הגלאקסי שיוצר עד כה על ידי התעשייה האווירית. בכלי הטיס החדש תמצאו את הטכנולוגיות הכי מתקדמות שקיימות כעת בתחום התעופה.

העלות: 24 מיליון דולר "בלבד"

מערכת בקרת הטיסה של המטוס היא כמעט כולה דיגיטלית, והכנפיים והמנועים גם הם פיתוח חדש. המטוס אמור להכיל עשרה נוסעים בתוך קבינה מרווחת בה תמצאו 19 חלונות פנורמיים, בנוסף לשלושה אנשי צוות אוויר. מהירותו של המטוס מגיעה ל-950 קילומטר לשעה.

אך כמובן שכמו על כל תענוג גם על זה צריך לשלם, והרבה. עלותו של המטוס מגיעה ל-24 מיליון דולר, זאת למרות תקופת המיתון הכלכלי שפוקד את העולם. לדברי טייס הניסוי שבחן את המטוס החדש רונן שפירא, המטוס צפוי לצאת לשוק רק בעוד שנתיים והתקווה שעד אז המצב הכלכלי יהיה טוב יותר.