קמפיין פרסומי לפאות מסעיר את העולם החרדי

העולם החרדי כמרקחה: עשרות נשים חרדיות נשואות פרסמו את תמונותיהן בפייסבוק במסגרת קמפיין פרסומי של חברת פאות במטרה לזכות בפאה חינם. למרות הסערה שהקמפיין עורר, יותר מ-4,000 חברים נרשמו לקבוצה והחנות תכריז על הזוכה המאושרת בסוף השבוע הבא

הקבוצה מציגה את תמונות הנשים הנשואות (חדשות 2)

אם פעם הציבור החרדי היה נרתע מהאינטרנט - הרי שהיום יותר ויותר גולשים מהמגזר נחשפים לעולם הווירטואלי. אך מתברר שלמרות הפתיחות יש נושאים שהם עדיין טאבו. בימים האחרונים נחשף קמפיין פרסומי של חברת פאות שהחליטה לחצות את הגבולות המקובלים ולהציע לנשים פאה בחינם.

חברת הפאות "איטא קרסנטי", שמייצרת פאות קאסטם בעבודת יד פתחה קבוצה בפייסבוק, והיא מזמינה את הנשים החרדיות הנשואות להצטלם עם פאה ולפרסם את תמונתן באתר, כפי שנחשף באתר "חרדים". במסגרת הקמפיין הגולשים ידרגו את התמונות והמועמדת שתזכה בהצבעות הרבות ביותר - תקבל פאה במתנה.

הקמפיין עורר כצפוי זעזוע בעולם החרדי, אך העובדה המפתיעה היא שמאה נשים רואות את הקבוצה כלגיטימית ושלחו את תמונותיהן לפרסום באתר. נוסף למספר המרשים של המועמדות - נרשמו לקבוצה יותר מארבעת אלפים חברים שיכולים לצפות בתמונות הנשים הנשואות ולהצביע.

למרות המחאה הרבה, התחרות עדיין נמשכת ובסוף השבוע הבא יוכרז הזוכה. עובדת בחנות סיפרה לחדשות 2 באינטרנט שהם מקבלים הרבה תגובות בעקבות המבצע - אשר לא כולן אוהדות - "אבל המבצע נמשך".