כעת ניתן לטוס ללונדון כמעט בחינם

אם בא לכם לקפוץ לביקור מהיר בבירה הבריטית תוכלו עכשיו לעשות זאת במחיר מוזל במיוחד. חברת התעופה "איזי ג'ט" השיקה היום את הקו האווירי החדש בין לונדון לתל אביב, ומבטיחה לישראלים חווית טיסה במחיר מציאה. אך לכל דבר טוב קיימים גם חסרונות, צפו ותראו מהו המחיר האמיתי תמורת התענוג האווירי החדש

טסים ובזול: במזג אוויר בריטי במיוחד נחת הלילה בפעם הראשונה בנתב"ג מטוס של חברת התעופה הבריטית "איזי ג'ט", שמבטיחה דבר אחד עיקרי לתייר הישראלי - טיסות זולות במיוחד ללונדון.

"זה היה נעים מאוד, היה נקי, היה מצוין", אמר בהתלהבות קפטן המטוס שנחת בישראל, סטיוארט גרין. אך חשוב לזכור שכדי לקבל את המחירים הזולים והחוויה הבריטית, יהיה צורך להזמין את הכרטיסים חודשים מראש, כמה משתלם שזה יהיה.

טיסת "איזי ג'ט" בחודש אפריל תעלה 180 דולר, סכום סמלי לעומת המתחרות שדורשות מחיר גבוה הרבה יותר. חברת "בריטיש איירוויס" גובה 443 דולר עבור הטיסה, וחברת התעופה הישראלית "אל-על" מוכרת כרטיס בודד ב-540 דולר.

"הגעת ישבת"

לדברי הנהלת החברה הבריטית, מתל-אביב ללונדון נרשמו יותר הזמנות מראש מבכל שאר הנתיבים של החברה, דבר אשר מעודד אותם להוסיף טיסות לישראל וממנה. אך בכל דבר טוב חייב להיות מכשול כל שהוא.

למרות שהמחיר זול, חברת התעופה ללא ספק מרוויחה כסף, והרבה. את כרטיסי הטיסה של "איזי ג'ט" ניתן לרכוש רק באינטרנט. במידה ומבטלים כרטיס לא מקבלים את הכסף חזרה, ולעיתים הנחיתות הן בשדות תעופה משניים בפרברים ולא בשדות התעופה המרכזיים.

בנוסף אין מקומות שמורים על הטיסה, ומקומך על המטוס נקבע על בסיס "הגעת, בחרת וישבת". במידה ותרצו לקחת מזוודה במטוס תאלצו להיפרד מ-110 שקלים נוספים, ארוחה במטוס תעלה בין 20 ל-40 שקלים ורכבת משדה התעופה ללונדון עולה 70 שקלים.