חדש בישראל: פורשה משפחתית שמגיעה ל-300 קמ"ש

בישראל הושק היום הרכב המשפחתי החדש של פורשה - ובו גם מושב אחורי לילדים. הנסיעות ברכב היוקרתי שהיו שמורות עד עכשיו לזוגות או בודדים בלבד, נפתחות גם לקהל הממוסד. הרכב החדש יכול להגיע למהירות של 300 קמ"ש, עלות התענוג - עד מיליון וחצי שקלים. אז למי שיש כסף, תחגרו את הילדים - ותתחילו לטוס

משפחת הפורשה מתרחבת: היום נחשפה לראשונה בישראל היגרסה המשפחתית של מכונית הפורשה היוקרתית. בניגוד לשאר המשפחתיות שאתם מכירים, המכונית החדשה יכולה להגיע למהירות של לא פחות מ-300 קמ"ש. מחיר התענוג הוא כמובן בהתאם.

הפורשה, אחד מסמלי היוקרה של עולם הרכב שעד היום היה רלוונטי בעיקר לחובבי מכוניות הספורט, עושה פנייה חדה לכיוון הסלון המשפחתי. היום הוצגה מכונית ה"פאנמרה", אשר יכולה להכיל משפחה שלמה - אך תג המחיר לא ממש פונה למשפחה ממוצעת.

מטרת ייצור הרכב החדש הוא להפוך את המותג לשמיש יותר גם עבור משפחות עם ילדים. הדגם הקלאסי והמוכר של הפורשה הכולל שני כיסאות ושתי דלתות הוחלף בדגם מורחב עם ארבעה מושבים וארבע דלתות, כדי שיוכל להכיל משפחה שלמה.

100% גידול במכירות פורשה בישראל

אך כמובן שעל הרכב הנוצץ צריך לשלם, והרבה. עבור דגם הפאנמרה S תשלמו 895,000 שקלים, ודגם הפאנמרה S4 ימכר עבור 925,000 שקלים.

עלות דגם הטורבו, היקר ביותר, מגיע למיליון ו-598 אלף שקלים. דגם הטורבו מגיע עם הספק מרבי של 500 כוח סוס, תאוצה ל-100 קמ"ש ב-4.2 שניות בלבד, ומהירות מרבית של 303 קמ"ש.

מסתבר שיש לא מעט אנשים בישראל המוכנים לשלם את הסכומים האלו. מתחילת השנה נמכרו בארץ 36 מכוניות של פורשה, גידול של 100% לעומת התקופה המקבילה בשנה שעברה.

כעת נותר רק לקוות שהילדים לא ילכלכו את מושבי העור היקרים.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק