גאפ בישראל: הקולקציה הסודית נחשפת, וגם המחירים

רשת הבגדים האמריקנית גאפ פותחת את הסניף העברי הראשון בבירה ירושלים. כתבנו זכה להיות הראשון שהציץ על הקולקציה הסודית המדוברת וגם על הפער הלא קטן במחירים

40 שנה לקח לרשת הבגדים גאפ להחליט להגיע לארץ. ועכשיו סוף סוף גם לנו יש סניף שפתיחתו נחגגה הערב רשמית בירושלים. מחר בבוקר ייפתחו 800 המטרים הרבועים במדרחוב ממילא לקהל הרחב.

"אני חושב שהשוק הישראלי יהיה שוק נהדר עבור גאפ", אומר רון יאנג, סגן נשיא גאפ העולמית. "יש מכנה משותף רחב , יש תיירות גדולה גם מישראל לארה"ב וגם מארה"ב לישראל. המותגים מאוד מוכרים".

הצרכן הישראלי אוהב ניחוח של חו"ל. בכל פעם שמותג בינלאומי פותח סניף בארץ, אנחנו משתגעים. ככה זה קרה עם איקאה, ככה זה קרה עם מקדונלדס.

המחירים לא עשו עלייה

מאחורי מסך החשאיות בחנות בירושלים תמצאו את העיצוב שאתם מכירים מניו יורק ומלונדון. מחלקת תינוקות, ילדים, נשים וגברים, וכמה שיטות מכירה שפחות מוכרות כאן בארץ: מי שקונה ולא מרוצה יכול להחזיר את הבגד ולקבל כסף חזרה. מי שקנה פריט מסוים וזיהה תוך 10 ימים שהמחיר ירד – יחזירו לו את ההפרש.

אבל המחירים מאמריקה לא עשו עלייה. צעיף יעלה כמעט 120 שקלים לעומת 95 שקלים בארה"ב. קרדיגן יעלה כמעט 200 שקלים – שישה שקלים יותר מבארה"ב. אפודה לילד וסריג לגבר יעלו כל אחד כמעט 200 שקלים לעומת 154 שקלים בארה"ב. על חולצה פרחונית לנשים תשלמו כמעט 250 שקלים לעומת 193 שקלים בארה"ב.

ואם חשקה נפשכם בביקור ברשת אבל ירושלים רחוקה מדי עבורכם, תמתינו כמה חודשים. הסניף השני ייפתח בקניון עזריאלי בתל אביב.