שוב: טייסים לא הגיעו, מאות עוכבו

מאות מנוסעי החברה מבודפשט לת"א ומת"א ללוס אנג'לס עוכבו לאחר שהטייסים לא הגיעו לעבודה, 6 ימים בלבד לאחר ש-400 נוסעים קורקעו בשל שביתה דומה. אחד הנוסעים בבודפשט סיפר לחדשות 2 Online כי המטוס המריא מהארץ להונגריה רק לאחר 6 שעות: "הציעו לנו רק תלושי מזון". אל על: "פועלים להביא את הנוסעים במהרה ליעדיהם"

מטוס אל על. ארכיון

125 מנוסעי טיסת אל על מדובפשט לתל אביב עוכבו היום (שלישי) במשך 9 שעות בנמל התעופה לאחר ששוב טייסי החברה לא הגיעו לעבודה. בנוסף, עוכבו כ-200 נוסעי הטיסה ללוס אנג'לס שהייתה אמורה להמריא מנתב"ג. העיכובים מגיעים לאחר שרק בשבוע שעבר קורקעו כ-400 נוסעי טיסה מלונדון בעקבות שביתה איטלקית בה פתחו הטייסים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אסף זימרת, אחד מנוסעי הטיסה לתל אביב, סיפר כי רק לאחר עיכוב של 6 שעות בנמל בהונגריה יצא מנתב"ג המטוס שהיה אמור לקחת אותם חזרה לארץ. "אל על לא מוכנים לשלוח אותנו למלונות והצפי הוא לעיכוב של לפחות עוד ארבע שעות", ציין זימרת בשיחה עם חדשות 2 Online מנמל התעופה בבודפשט, בטרם יצאה טיסת אל על לארץ.

"נציג אל על שנמצא כאן לא מוכן לעזור בכלום מלבד תלושי מזון", הוסיף זימרת. "יש כאן אנשים מבוגרים".

מאל על נמסר כי "לצערנו העיכובים הינם תוצאה של שיבושים הנגרמים לאחרונה על ידי הטייסים. אנו מתנצלים בפני הנוסעים ופועלים במטרה להביאם במהרה ליעדיהם".
העיכובים היום מגיעים 6 ימים לאחר שמטוס החברה שהיה אמור להמריא מנתב"ג ללונדון לא המריא לאחר שהטייסים לא הגיעו. בעקבות אי הגעתם של הטייסים, נאלצה החברה להחזיר את 200 נוסעי הטיסה לביתם במוניות. לאחר שגם הטיסה מלונדון לתל אביב בוטלה, קורקעו 200 נוסעים נוספים.