האם פסח יהפוך לחג המופעים החדש?

המפיקים זיהו את הפוטנציאל של החופשה הארוכה בפסח והפכו את חג האביב ליחיד שיכול לאיים על מעמדו של חג החנוכה כחג המופעים הבלתי-מעורער. איפה יופיעו הכוכבים האהובים עליכם? וכמה כסף תצטרכו לשלם על כרטיס? צפו

אם עד עכשיו כוכבי הילדים התרגלו לעשות את המכה רק פעם בשנה - במהלך חופשת החנוכה - השנה הפך הפסח לחג המופעים, והאמנים זוכים לרפד עוד קצת את חשבון הבנק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

דר זוזובסקי, תובל שפיר וגאיה שליטא כץ יהיו בין המשתתפים במופע המערכונים הקומי לבני הנוער "יצא משליטה". בשביל כרטיס למופע תיפרדו מ-80-124 שקלים, אך תוכלו גם להשיג כרטיס בהנחה דרך חברי המועדון עבור 40-60 שקלים.

שבועיים של חופשת הפסח הם הרבה זמן. וגם מפיקי המופעים הבינו את הפוטנציאל העסקי שבחג, כך שהשנה יהיו לא מעט מופעים. המחזמר "תיבת נח" יציג את הסיפור התנ"כי עם הרבה מאוד כוכבי ילדים - ביניהם שלישיית "מה קשור" ואגם רודברג. מחיר המופע ינוע בין 90 לכ-165 שקלים, ובהנחה דרך חברי מועדון - 65-70 שקלים.

ויש גם מופע אחד שכולו על גלגלים: אליאנה תדהר, לי בירן, חנה לסלאו וכוכבים נוספים יופיעו במופע "אקסטרים על גלגלים" ב-360 מעלות. המחיר הוא 149 שקלים ודרך הנחות הוועדים - 40-80 שקלים.