מבחר סדרות מצומצם ובלי תרגום

נטפליקס מגיעה לישראל: השירות האינטרנטי הושק בארץ כמו גם בעשרות מדינות אחרות, אלא שלפחות בינתיים נראה שהמחיר הזול מביא איתו תמורה דלה יחסית למה שניתן לגולשים בארה"ב: רוב הסרטים אינם חדשים, סדרת הדגל של השירות לא זמינה, אין תרגום לעברית ותכניות חדשות, ספורט וילדים אינן משודרות שם

סמל רשת

ענקית הבידור האינטרנטית שעשתה מהפכה בארה"ב הושקה היום (חמישי) בארץ. אלא שבשלב ראשון הושקה רק גרסת ה"לייט" של השירות, ומבחר הסרטים והסדרות מצומצם יחסית לארה"ב, בעיקר בגלל זכויות יוצרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

השירות, בכל אופן, כבר זמין. הגולשים יכולים להיכנס לאתר הרשמי ולהוריד את השירות - כל מה שדרוש לשם כך זה כמובן חיבור לאינטרנט. עם זאת, חשוב לציין כי הרשת לא מספקת בינתיים כתוביות בעברית, ולא צפויות כאלו גם בעתיד הנראה לעין. תרגום לערבית, לעומת זאת, דווקא יש.

רוב הסרטים בגרסה הישראלית של נטפליקס הם ישנים יחסית, ובתחום הסדרות - לא כל העונות העדכניות זמינות לצפייה בישראל, נכון לעכשיו. לדוגמה, "בית הקלפים" - סדרת הדגל של נטפליקס - לא מוצגת בשירות הישראלי כרגע, ובסדרה המצליחה "כתום הוא השחור החדש" זמינות לישראלים רק שתי העונות הראשונות.

כמו בארצות אחרות בעולם, גם בגרסה הישראלית של נטפליקס לא מציגים מהדורות חדשות, תכניות ספורט ותוכן מדובב לעברית לילדים.

החודש הראשון למצטרפים יינתן בחינם לצורך התרשמות, ולאחר מכן יש לבחור במסלול אחד מבין השלושה הקיימים: מנוי בסיסי הכולל צפייה לא מוגבלת דרך מסך אחד לבחירה (מחשב או טלוויזיה או טאבלט או סמארטפון) יעלה31 שקל לחודש.

מנוי סטנדרטי הכולל תמיכה באיכות HD ואפשרות לצפייה בשני מסכים במקביל יעלה 39.5 שקלים לחודש, ועבור מנוי פרימיום הכולל תמיכה באולטרה HD וצפייה בארבעה מכשירים במקביל תצטרכו לשלם 47 שקלים לחודש.