מהפכת הצפייה: "נטפליקס" בישראל

החברה המספקת שירותי צפייה ישירה בפלטפורמות שונות נכנסת לשוק הישראלי ותתחרה בחברות הכבלים והלוויין. החברה חתומה על הפקות שזכו להצלחה ברחבי העולם בהן הסדרות "בית הקלפים" ו"כתום זה השחור החדש"

שינויים בהרגלי הצפייה: חברת "נטפליקס" האמריקנית המספקת שירותי צפייה ישירה בטכנולוגיית סטרימינג הכריזה הערב בתערוכת CES בלאס וגאס על הגעתה לישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במסגרת ההצהרה, "נטפליקס" הודיעה על כניסתם לכ-130 מדינות ובהן ישראל. החברה שהחלה את דרכה בארצות הברית כמתווכת בהשכרת עותקי סרטי קולנוע ותוכניות טלוויזיה, מוכרת כיום ברחבי העולם גם כיצרנית תוכן המאפשרת צפייה בסדרות ובסרטים דרך המחשב האישי, סמארטפונים, טאבלטים ואפילו בקונסולות המשחקים השונות ומכשירי הזרמה שונים.

בשנת 2011 החלה "נטפליקס" במימון הפקות תוכן מקוריות המשודרות באמצעותה. בין המפורסמות שבהן ניתן למנות את "בית הקלפים" בכיכובו של קווין ספייסי, וכן הסדרה "כתום זה השחור החדש".

בשלב ראשוני, תספק החברה מספר חבילות צפייה, כשמחירה של הזולה ביותר יעמוד על כ-30 שקלים. על אף הכרזת החברה, תכניה לא מתורגמים לעברית וטרם יתברר אם הדבר יתרחש בהמשך.

החברה, ששירותיה כבר זמינים בישראל, תתחרה ישירות ב-HOT, yes וסלקום, שהשיקה לאחרונה את שירותי הטלוויזיה שלה - גם היא באמצעות חיבור לאינטרנט.