מנכ"ל גולן טלקום: "נמשיך להיות הכי תחרותיים"

מיכאל גולן עונה לביקורת ומסביר את מכירת החברה לענקית הסלולר סלקום. "מיליארד שקלים חזרו בחיסכון לצרכן, נמשיך להילחם", אמר בריאיון לחדשות 2. "העסקה זה הפיתרון הכי נכון"

לאחר ההכרזה על מכירת "גולן טלקום" לענקית הסלולר סלקום, מנכ"ל החברה מיכאל גולן עונה הערב (חמישי) לביקורת שהוטחה בפניו על כך ש"עשה סיבוב על כולם". גולן הדגיש: "נמשיך להיות המפעיל הכי תחרותי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"חמש שנים שאנחנו נלחמים לטובת הצרכן הישראלי", אמר גולן בריאיון ל"שש עם עודד בן עמי". "מיליארד שקלים חזרו בחיסכון לכל עם ישראל. אנחנו נמשיך, אי אפשר לחזור אחורה".

גולן אף הסביר כי מכירת החברה נעשית מחוסר ברירה. "יש לחברה חובות לבעלים אחרים", אמר. "מצאנו פתרון שנותן איזון בין גולן טלקום שתיתן שירות לכל הלקוחות ומצד שני יש חברה (סלקום) שתיתן פיתרון הנדסי. העסקה זה הפיתרון הכי נכון. גולן טלקום תמשיך להיות המפעיל הכי תחרותי בטווח הקצר, הבינוני והארוך. הישגי מהפכת הסלולר ימשיכו".

(ליאור מזרחי / פלאש 90)
 

ההכרזה על מכירת גולן טלקום למתחרה סלקום תמורת 1.17 מיליארד שקלים המשיכה לעורר אי ודאות וחשש מפני עליות מחירים וביטול הישגי רפורמת הסלולר. למרות שגולן טלקום הדגישה בפני 900 אלף לקוחותיה כי לא צפוי כל שינוי בחשבון החודשי שלהם, החברה נתונה מאז ההודעה לביקורת קשה - גם במערכת הפוליטית וגם בקרב הלקוחות.

"אם תעשו את המיזוג - תאבדו לקוחות"

בתוך זמן קצר התמלא עמוד הפייסבוק של החברה במאות תגובות של לקוחות זועמים. "זה יום שחור לתקשורת הישראלית ולתחרות במשק ואת המחיר ישלמו כולם", כתב אחד הגולשים. "חוזרים להיות פראיירים (על משקל סיסמת גיוס הלקוחות של החברה - "מפסיקים להיות פראיירים"), הצרפתי עשה סיבוב על כולם", כתבה גולשת אחרת. "אתה (מיכאל גולן) המלצת לכולם להתנתק מהחברות הגדולות אז עכשיו נעשה את זה, להתראות גולן סלקום", הוסיף ברוגז גולש נוסף.

"ברחתי מסלקום אחרי יותר מ-15 שנים של ניצול ועושק כדי לחזור אליה שוב? איזה כיף לי!", כתבה גולשת זועמת. "הסכמתי לספוג את איכות הקו הנמוכה והניתוקים בגלל המסר שלכם והחזירות של הרשתות הגדולות, אבל אם תעשו את המיזוג - מבטיח לכם שתאבדו לקוחות", הוסיף אחר. "זה בדיוק הרגע שחסרונו של ה'אנלייק' מורגש בפייסבוק, נראה לי שהייתם שוברים שיא".