מהיום: אורות בכל שעות היממה, ליטר דלק בפחות מ-6 שקלים

לתשומת לב כל הנהגים, החל מהיום יש להדליק אורות בכבישים בין-עירוניים גם ביום. החלטתם לנסוע ללא אורות ונתפסתם? צפו לקנס של 100 שקלים ושתי נקודות חובה. ויש גם בשורה טובה: בחצות ירד מחיר הדלק ל-5.96 שקלים לליטר - המחיר הנמוך ביותר זה שש שנים וחצי

5.96 שקלים לליטר - החל מחצות (חדשות 2)

חובה להשאיר אורות דולקים, מחירי הדלק יורדים: החל מחצות הלילה (ראשון, 1 בנובמבר) ירד מחיר הדלק מתחת ל-6 שקלים - לראשונה מזה שש וחצי שנים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

המחיר המרבי לליטר בנזין 95 אוקטן נטול עופרת לצרכן בתחנה בשירות עצמי (כולל מע"מ) לא יעלה על 5.96 שקלים לליטר. מדובר בירידה של 11 אגורות במחיר מהחודש הקודם (ירידה של 1.81%). לאחר הירידה במחיר, ישלים מחיר הדלק ירידה של 15% בשנה האחרונה.

וזה לא השינוי היחיד שצפוי על הכביש: מהיום, חובה על כל הנהגים בישראל להדליק אורות בכבישים בין-עירוניים במשך כל שעות היממה. במשרד התחבורה מבהירים כי בחודשי החורף על כל כלי הרכב, כולל אוטובוסים, מוניות, אופנועים ורכבי משא כבד לנסוע באורות דולקים בשעות היום גם בכבישים עירוניים.

חובה להדליק אורות - גם ביום (פלאש 90)

"אופנועים חייבים לנסוע באורות דולקים בכבישים עירוניים ובין-עירוניים במשך כל ימות השנה", מזכירים במשרד התחבורה. חובת הדלקת אורות גם ביום תהיה בתוקף עד סוף חודש מרס הקרוב.