לא רק חשמל: בלי אינטרנט טלוויזיה וטלפון

סבלם של תושבי השרון לא מסתכם בתקלות באספקת החשמל. תושבים רבים באזור מדווחים על שיבושים בשירותים כמו אינטרנט, טלוויזיה וטלפון, זאת בשל פגיעות במכשירים ובמתקנים של הספקיות בשל תקלת החשמל הגדולה

לא רק חשמל: תקלות בתשתיות תקשורת (ארכיון (חברת חשמל)

התקלות באזור השרון לא מסתכמות באספקת החשמל לבתים. בעקבות השיבושיםבאזור, אזרחים רבים נאלצים להתמודד עם בעיות באספקת שירותים כמו אינטרנט, טלפון וטלוויזיה בעקבות נזק שנגרם לתשתיות החברות בשל הפסקת החשמל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אזרחים רבים התלוננו כי על אף ששב החשמל לבתיהם, הם אינם מצליחים לגלוש באינטרנט, לצפות בטלוויזיה או אפילו לשוחח בטלפון. הסיבה היא ככל הנראה נזקים שנגרמו למערכות ולמתקנים של חברות התקשורת בעקבות הפסקות החשמל, ולכן נבצר מהן לספק את השירותים.

 עיקר התקלות היו בעיקר בקרב לקוחות של בזק, שעשרות אלפי משתמשי שירותי האינטרנט והטלפון הקווי נותרו מנותקים נכון להיום (שני) בשעות הערב.בבזק מסרו כי מדובר בעיקר באזור המרכז והשרון, מאחר וערים כמו סביון, כפר סבא, רעננה, רמת השרון עדיין סובלות באופן חלקי מבעיות חשמל. בבזק הסבירו כי המקור לבעיה הוא שציוד התקשורת שלה ושל חברות אחרות לא עובד כשאין חשמל ובמקרים חריגים, של הפסקת חשמל ארוכה במיוחד, לא יוכלו לקבל שירותי תקשורת עד לחזרת הזנת החשמל.

 סלולר: "תקלות נקודתיות"

אבל לקוחות בזק לא לבד. גם לקוחות "הוט" התלוננו על שיבושים באספקת השירותים. על פי הערכות מדובר באלפי לקוחות של החברה שנפגעו כתוצאה מהפסקות החשמל.

ב"הוט" הסבירו כי הפסקות החשמל משפיעות על אספקת שירותי החברה באזורי הרשת שנפגעו מהפסקת החשמל. במקביל, מחברת "yes" נמסר כי במהלך היומיים האחרונים נרשמו יותר קריאות לטכנאים ודווח על ממירים הרוסים כתוצאה מהחשמל שהתנתק מספר פעמים - מה שגורם לקצרים בממירים.

גם לקוחות חברות הסלולר באזור השרון העידו כי סבלו משיבושים במהלך היומיים האחרונים בהם חלו בעיות באספקת החשמל. ב"פרטנר" סיפרו כי חלו שיבושים בקליטה בשל התקלה. בפלאפון אומרים כי עדיין קיימות בעיות נקודתיות ובסלקום הסבירו כי במהלך היום נפלו מספר מועט של אנטנות במוקדים נקודתיים שטופלו תוך מספר דקות.