להשתתף בהופעה חיה - מהבית

שיתוף פעולה בין ענקית המדיה WME IMG וחברת AGT International המתמחה ב"טכנולוגיה של הדברים" צפוי לשנות את האופן שבו אנו צופים באירועים בינלואמיים. בין השאר, החברות ינסו ליצור טכנולוגיה חדשה שתחבר בין הכוכבים לקהל שנשאר בבית

להשתתף בהופעה מהבית (ארכיון)

האם בקרוב ניקח חלק פעיל בהופעות חיות בזמן שאנחנו יושבים על הכורסה בסלון? שיתוף פעולה בין חברת הייצוג והאירועים WME IMG וחברת AGT International המתמחה בטכנולוגיה שזכתה לכינוי "האינטרנט של הדברים" עשוי להוביל לשינוי באופן שבו מתקיימים אירועים רבי משתתפים ברחבי העולם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2

WME IMG המנוהלת על ידי ארי עמנואל, מבכירי המפיקים וסוכני השחקנים בהוליווד, מייצגת למעלה מחמשת אלפים ידוענים בתחומים שונים. בנוסף, החברה מוכרת גם בשוק אירועי הבידור הבינלאומיים כמו שבוע האופנה בניו יורק, חלק ממרוצי גרנד פרי ואירועים נוספים בהשתתפות עשרות אלפי מבקרים בשנה.

במסגרת שיתוף הפעולה, תקים החברה יחד עם AGT, שבבעלות איש העסקים הישראלי מתי כוכבי, תוקם חדשה בבעלות משותפת שתהיה בעלת הזכויות על כל המידע שיופק באמצעות טכנולוגית "האינטרנט של הדברים" והמדיה החברתית באירועים ההמוניים של WME IMG.

החברה המשותפת תנסה באמצעות הטכנולוגיה החדשנית לאפשר חיבורים חדשניים בין משתתפי האירועים, בין ידוענים למשתתפים באירוע, ובין הכוכבים לקהל שנשאר בבית. כמו כן צפויה החברה ליצור פלטפורמה שתקשר בין הקהל למותגים של חברות מסחריות.

התוכן החדשני שייווצר באירועים מבוסס על טכנולוגיות ייחודיות ויופץ בזמן-אמת לקהל המשתתף באירועים, ובמקביל יופץ לקהל שאינו משתתף באירוע. המידע בזמן אמת יעובד על ידי טכנולוגיות מתקדמות שינתחו את המידע ויפיצו אותו לצרכנים הרלוונטיים.

"האינטרנט של הדברים", המכונה גם IoT, מתייחסת לטכנולוגיית חיבור של מכשירים שונים לתשתית האינטרנט. הטכנולוגיה מאפשרת תקשורת מתקדמת בין מכשירים, מערכות ושירותים באמצעות מגוון רחב של פרוטוקולים ויישומים, והיא המשך ישיר של גישת "הבית החכם". כיום קיימים בשוק מכשירים רבים המבוססים על טכנולוגיה זו כמו שעונים המנטרים כושר גופני, מערכות אבטחה ושליטה במערכות חשמל, ואף מכונות כביסה המנוהלת מרחוק