רמי לוי הסיר את הסכינים מהמדפים

על רקע התגברות הטרור העממי החליט הבעלים של רשת "שיווק השקמה" להפסיק למכור סכינים בתוך החנויות בניסיון לפעול להגברת תחושת הביטחון האישי. בשיחה עם חדשות 2 Online הבהיר לוי כי האבטחה בסניפי הרשת תוגברה, אך הדגיש כי לא יפסיק להעסיק עובדים ערבים: "מעסיק בלי הבדל דת, גזע ולאום"

מאז תחילתו של גל הטרור הנוכחי ניצב איש העסקים הירושלמי רמי לוי בפני ביקורת של קבוצות קיצוניות שמוחות על העובדה שהוא מעסיק עובדים ערבים ברשת המרכולים "שיווק השקמה" שבבעלותו. בשיחה עם חדשות 2 Online סיפר היום (רביעי) לוי כי בשל התגברות טרור הסכינים ותחושת אובדן הביטחון האישי - החליט להסיר את הסכינים מהמדפים בסניפים שלו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"מה החוכמה להציב שומר שבודק האם אדם נכנס עם סכין אם אני מחזיק סכינים בתצוגה?", הוא אומר. "בימים האלה לא יהיו סכינים על המדפים, זה לא נורא. מי שרוצה לקנות סכין, שייגש לקופה הראשית. זו המדיניות בכל הסניפים".

לוי התייחס גם לביקורת על העסקת עובדים ערבים בסניפי הרשת. "העובדים אצלנו, יהודים וערבים כאחד, עברו ועוברים בדיקות כל הזמן", הוא מבהיר. "אני ממשיך להעסיק עובדים בלי הבדל דת, גזע ולאום אבל עם יותר בקרה. הידקתי את השמירה בסניפים".

לוי הבהיר כי הורה לקציני הביטחון של הרשת להסתובב בתוך החנויות ולשמור על ערנות. במטרה להימנע מפגיעה בשגרת החיים, חלק מהאבטחה בתוך החנות היא סמויה. "אני רוצה להראות לקיצוניים שאנחנו לא הולכים לשנות את החיים", הוא אומר.

לפניות לכתב: MatanH@ch2news.tv

עמוד הפייסבוק של מתן חצרוני