מאות מוצרים חוזרים לשופרסל

כמעט חודשיים לאחר הודעת שופרסל על הפסקת שיווק מוצרי חברת יוניליוור בסניפיה הגיעו הצדדים להבנות, ובמסגרתן תחזיר רשת המרכולים את מוצרי הספקית למדפים בסניפיה. כחלק מההסכם תצא שופרסל בקרוב גם בשורה של הוזלות של מוצרי יוניליוור

חוזרים למדפים בשופרסל. דגני בוקר בשיווק (חדשות 2)

רשת שופרסל הודיעה הבוקר (שלישי) על חידוש מלאי המוצרים של חברת יוניליוור בסניפיה. כך סיכמו מנכ"לי התאגידים בפגישה שקיימו ביניהם על רקע הסכסוך העסקי שאליו נקלעו לפני כחודשיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כחלק מחידוש קשרי הסחר בין החברות, הודיעה שופרסל כי בקרוב גם תצא בשורת הוזלות ללקוחותיה על שורת מוצרים המשווקת יוניליוור לצרכנים, המספקת כ-900 מוצרים בסניפי שופרסל. ״אנו שמחים לחזור ולשתף פעולה עם רשת שופרסל", אמרה היום ענת גבריאל מנכ״לית יוניליוור ישראל. "המותגים שלנו נמצאים בכל בית בישראל וחשוב לנו שתהיה לצרכנים נגישות מלאה אליהם בכל הרשתות".

הסכסוך בין התאגידים פרץ על רקע החלטת שופרסל לקזז חלק מהתשלומים שהייתה חייבת ליוניליוור, בטענה כי המבצעים שהפעילה הספקית השנה בסניפיה היו עמוקים פחות ביחס לתקופה המקבילה אשתקד. ביוניליוור דחו את עמדת שופרסל וטענו כי היא מנסה להגדיל את רווחיה. שופרסל מצדה החלה לטעון בפני לקוחותיה כי היא עושה כל מאמץ כדי להוזיל את המחירים והגיעה לאי הסכמה עם יוניליוור על מחירי המוצרים שאותם היא משווקת.

במסגרת הסכסוך אף עודדה שופרסל את ציבור לקוחותיה לרכוש מוצרים מקבילים לאלו שמשווקת יוניליוור, הפועלת לטענתה כדי להעלות מחירים לקראת החגים. בתגובה הפיצה יוניליוור שוברי הנחה לרכישת 15 מוצרים ממותגיה המובילים, בהם "דאב", "אקס", "בדין" ו-"קנור", תוך הבהרה כי ניתן לממש אותם בכל רשתות השיווק הגדולות – למעט שופרסל.