הלקוחות נדהמו: ליטר מים ב-44 שקל

אורחי מלון הילטון בתל אביב נדהמו לגלות כי בקבוק ליטר מים מינרליים עולה לאורחי המלון 44 שקלים. גם שאר המוצרים עולים שם ביוקר רב. "גם לעומת המחירים המופקעים של הקיוסקים מסביב, המחיר של הילטון הוא הגזמה פראית", אמרה אחת האורחות לחדשות 2 Online. מרשת הילטון נמסר בתגובה: "מתיירים מופחת המע"מ"

"הגזמה פראית". בקבוק המים בהילטון

מי שמתעצבן מיוקר המחייה, יכול לפחות לשתות מים קרים בניסיון להירגע, אלא שאם הוא יעשה זאת במלון הילטון בתל אביב - הוא יגלה שבקבוק ליטר מים מינרליים עולה לא פחות מ-44 שקלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אורחים שהגיעו למלון בסוף השבוע האחרון נדהמו לגלות את עלותם של המוצרים במיני בר שהוצב בחדר. "חטיף מתוק" (לדוגמה "קינדר בואנו") הוצע תמורת 37 שקלים וכך גם חטיף מלוח (לדוגמה "מיני פרינגלס").

בקבוק המים נמכר תמורת 44 שקלים ופחית קוקה קולה (330 מ"ל), שנמכרת בדרך כלל בטווח של 6-7 שקלים, תעלה לאורחי המלון 29.50 שקלים.

"מסכנים התיירים". מחירון המוצרים של הילט

בתפריט צוין עוד כי כל הזזה של פריט במיני בר תחייב ישירות באופן אוטומטי את חשבון הלקוח בקבלה. "היה ברור שלא נשלם את המחיר הזה, ירדנו למטה וקנינו", אמרה מירב שהתארחה במלון לחדשות 2 Online. "גם לעומת המחירים המופקעים של הקיוסקים מסביב, המחיר של הילטון הוא הגזמה פראית".

אורח אחר אמר שלטעמו מדובר בחוצפה. "איפה השירות ללקוח שלך?", הוא תהה, "כמה אחוזים אתה רוצה להרוויח? מסכנים התיירים שחושבים שאלו המחירים. זו קבלת הפנים שלנו?".

מרשת הילטון נמסר בתגובה: "אורחי המלון בקומות העסקים והיוקרה (כ-400 חדרים המהווים שני שלישים מהמלון) מקבלים בקבוקי מים מינרלים בחינם על בסיס יומי. בנוסף, סוגי בקבוקי מים שונים בגדלים משתנים מוצעים למכירה במיני ברים במלון במחירים של החל מ-34 שקל. מתיירים מופחת המע"מ".