לקוחות תיעדו: חתול במעדניית הבשר‎

שבוע לפני ערב ראש השנה, הקונים בסניף "אושר-עד" באשדוד הופתעו לגלות חתול אמיץ שהצליח לחמוק אל תוך מקרר הבשר בקצביית הסניף. "אושר-עד": "הבשר פונה במהירות לצורך השמדתו תחת פיקוח וטרינרי של משרד הבריאות"

חתול במקרר הבשר (פייסבוק)

חתול במקרר הבשר: הקונים בסניף "אושר עד" באשדוד הופתעו לגלות חתול מטייל להנאתו במקררי הקצבייה בה נמכר בשר ללקוחות. זוג לקוחות ששהו בסניף לקראת שעת הסגירה תיעד את החתול כשהוא מטייל במקרר הבשר וצועד לעבר הנתחים המוצעים למכירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האירוע התרחש בשבוע שלפני ערב ראש השנה, בשיאן של הקניות לחג ובמיוחד קניות הבשר לארוחות. "היינו בסביבות עשר בסניף ובעלי נזכר ששכחנו משהו וחזר למדפים להשלמות", סיפרה הלקוחה לחדשות 2. "כשהוא חזר לקחת את המוצרים, הוא הבחין בחתול במקרר".

לא ברור כיצד הצליח החתול להיכנס למקרר מבלי שהעובדים הבחינו בו. התמונה פורסמה בקבוצות שונות ובמהרה הפכה לוויראלית, כאשר גולשים רבים הפיצו את התמונה וביקשו את תגובת הרשת.

אושר-עד: "המקרר עבר חיטוי" (פייסבוק)

"יש לנו בארץ הרבה חתולים. חלקם (מאד) אמיצים", טענו ב"אושר-עד" בתגובה. "מיד לאחר שצולמה התמונה, הודיעו להנהלה על ה'פולש' וצוות מחלקת הבשר פינה את הבשר במהירות לצורך השמדתו תחת פיקוח וטרינרי של משרד הבריאות. המקרר עבר חיטוי יסודי. החתול האמיץ נלכד, שוחרר אחר כבוד ורץ לספר לחבר'ה על ההרפתקה שעבר".