נהג המונית איחר? שלח מייל

אם אתם משתמשים קבועים בשירות המוניות הפופולרי "גט טקסי" ונתקלתם בנהג שאיחר או שאתם רוצים להתלונן על עניין אחר, כנראה שתצטרכו לחפש אותם רק במייל. בימים האחרונים החליטה חברת המוניות לסגור את שירות הלקוחות הטלפוני. "גט טקסי" בתגובה: "מבדיקות פנימיות נמצא כי הרוב המוחלט של הפניות אינו דורש מענה מיידי"

השירות המתקדם צועד לאחור? חברת המוניות הארצית "גט טקסי" החליטה על שינוי גישה בשירות הלקוחות, שינוי שאינו מיטיב עם לקוחותיה הפרטיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לקוחות שאינם עסקיים יתקשו מעתה לקבל מענה קולי בטלפון, ועל כל תלונה שתהיה לנוסע, יהיה עליו לשלוח מייל. לדברי החברה, תגובה לתלונה תתקבל בתוך יומיים. כך במקרה של בעיה דחופה הנוגעת לנסיעה באותו הזמן הנתון, השירות הופך ללא רלוונטי.

הקשר העיקרי עם חברת המוניות תמיד התבצע באמצעות האפליקציה, אבל האפשרות לפנות רק במייל היא חדשה. בשיחה עם מוקד החברה נמסר כי הנוהל החדש החל בתחילת השבוע. בחודשים האחרונים חלה עלייה במספר התלונות על חברת המוניות, וכנראה שכעת, עם שינוי השירות, לקוחות רבים לא יקבלו מענה מספק. 

"יש מקרים שבהם אין תחליף לשירות האישי הטלפוני", טוען מנכ"ל אמון הציבור רונן רגב כביר. "קודם כל יש אוכלוסיות שקשה להן עם השירות הזה, אם זה קשישים או אנשים עם מוגבלות. בנוסף, יש מקרים שבזמן אמת אתה צריך מענה של מישהו, ויש בעיה כשהשירות הזה מבוטל לחלוטין".

אז אם אתם לקוחות פרטיים, לפני שאתם מזמינים מונית, כדאי שתשקלו לא רק את המחיר אלא גם את השירות שתקבלו במקרה של בעיה.

תגובת חברת "גט טקסי": "מבדיקות פנימיות במאגרי המידע של החברה נמצא כי הרוב המוחלט מהפניות שהתקבלו עוסק בבירורים תפעוליים שאינם דורשים מענה מידיי. יש לציין שהחברה מספקת שירות טלפוני לנהגיה לצורך תפעול נסיעה וצרכים מיוחדים".