צפו: קברט המחאה בסניף בנק לאומי

סטנדאפיסט נכנס ללא כל הפרעה, כשהוא מנצח על תזמורת שלמה ורקדניות, לתוך סניף בנק לאומי במרכז תל אביב. ביחד הם שרו שיר שהוקדש למחאה נגד העמלות המופרכות לטענתם שגובה הבנק. "אני באמת מקווה שאנשים יבינו את המסר ויעזבו את הבנקים שלהם", הסביר לחדשות 2 Online

לסטנדאפיסט המכנה את עצמו גדי וילצ'רסקי נמאס מהעמלות הגבוהות שהוא משלם לבנק והחליט לעזוב את הסניף שלו בדרך מקורית. לצורך כך הוא גייס להקה ורקדניות והפתיע את הבנק עם שיר מחאה נגד גביית העמלות. הסרטון עלה הבוקר לעמוד הפייסבוק שלו ומאז הוא זוכה לאלפי שיתופים וצפיות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אף פקיד זוטר או בכיר בבנק לא הפריע לוילצ'רסקי ולהקתו בהופעה. "הם נהנו מההופעה, אתה יכול לראות את הפרצופים שלהם", אמר וילצ'רסקי לחדשות 2 Online. "אף אחד לא ביקש ללכת. הם היו מאוד נחמדים".

וילצ'רסקי כבר צילם בעבר סרטוני מחאה שהפכו לוויראלים ברשתות החברתיות. "עד כמה שזה משעשע, עומד כאן מסר שחשוב שיעבור לכולם", אמר. "אני באמת מקווה שאנשים יבינו את המסר ויעזבו את הבנקים שלהם. או לפחות יבינו שאפשר להתמקח על העמלות".

"אם הבנק שלכם גונב אתכם בשביל שלרקפת רוסק עמינח (מנכ"לית בנק לאומי) יהיה שכר של 6.3 מיליון שקלים בשנה ואנחנו משלמים את המשכורת שלה דרך העמלות האלה, אז וואלה מספיק ודי", הוסיף וילצ'רסקי. "עכשיו אני מחכה שבנק אחר יחזר אחרי ויציע לי חשבון בלי עמלות".