שיבושים בשירותי הוט ברחבי הצפון: "משותקים לחלוטין"

תסכול רב המתין הבוקר לתושבי הגליל העליון לאחר ששירותי הטלפון והאינטרנט של חברת הוט קרסו בעקבות פגיעה בסיב. "תמיד סובלים מזה בפריפריה", אמרו התושבים לאחר שהתבשרו כי את התקלה ייקח שעות לתקן. החברה בתגובה: "מטפלים בנושא"

שיבושים ברחבי הצפון, ארכיון (רויטרס)

תושבי הגליל העליון גילו הבוקר (שני) כי שירותי חברת הוט, בהם שירותי הטלפון והאינטרנט שמספקת החברה, קרסו וזאת בעקבות פגיעה של סיב מרכזי באזור. בחברה מבטיחים לטפל במהרה בתקלה, אך התושבים מיואשים משגרת החיים שהופרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התקלה משביתה החל משעות הבוקר את העסקים המקומיים שזקוקים לרשת ולטלפונים על מנת לתפקד. "דיברנו עם החברה אבל הצפי הוא לשש שעות כי הצוות לא נמצא באזור ומגיע מתל אביב", סיפרה בתסכול יעל, תושבת האזור בשיחה עם חדשות 2 Online. "עד מתי נסבול בפריפריה?".

יובל, בעל עסק בקריית שמונה, הביע גם הוא תסכול מהתקלה ומשך זמן הטיפול בה. "מהשעה 10:00 בבוקר אי אפשר לעבוד", סיפר בכעס. "אין תקשורת בכלל ואין צפי לסיום. זה משתק אותך לחלוטין, כל העסק תקוע וכרגע אין מי שיספק לנו תשובה".

מחברת הוט נמסר בתגובה כי "במסגרת עבודות של משרד השיכון באזור רמות נפתלי, נפגע סיב של חברת HOT. בשל הפגיעה ישנה תקלה אזורית, צוותים טכניים שלנו מטפלים בתקלה שעתידה להיפתר בשעות הקרובות".