עם נוף לקסבה: Airbnb – בתוך עזה

עוד אין דירוג, והמחירים לא נמוכים בכלל. שלוש מודעות באתר Airbnb מציעות דירות ברצועת עזה. "יש נוף לים ומטבח פתוח", נכתב באחת מהן. באחרת מרגיעים: "אם נופל החשמל, יש גנרטור". ניסינו לקבוע סוף שבוע – עדיין מחכים לתשובה

שלוש דירות בנתיים (צילום מסך Airbnb)

אם חשבתם שיש אפשרות לישון בבית אדם אחר במסגרת Airbnb רק בערים כמו ניו יורק, לונדון או תל אביב - יכול להיות שיש גם אלטרנטיבה אחרת, שלא בטוח שעלתה בראשכם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

באתר האינטרנט הפופולרי שמתווך בין שוכרי ומשכירי דירות ברחבי העולם תוכלו למצוא גם חברים חדשים שהצטרפו לאחרונה, ומציעים לציבור הרחב, כך על פי המודעות, את ביתם בצפון רצועת עזה.

אחת הדירות, כך מתאר מפרסם המודעה, ממוקמת ליד הים ברחוב אל-רשיד - מעל שכונת רימל, דרומית לשכונת א-שאטי, כוללת שני חדרי אמבטיה, שירותים, שלוש מיטות ואפילו נגישה לבעלי מוגבלויות. כמו כן יכולים ליהנות הדיירים ממיזוג, חיבור לאינטרנט ולכבלים וגם מגנרטור.

המחירים והמיקום (צילום מסך Airbnb)

"הדירה בעלת שני חדרים, עם נוף לים ומצוידת לחלוטין עם מטבח פתוח", נכתב במודעה. והמחיר? 198 שקלים ללילה, לא כולל דמי השירות - כ-23 שקלים ללילה.

דירה אחרת מתוארת כ"פנטהאוז" ומתאימה לארבעה אורחים: "שני חדרי שינה שמשקיפים אל הים התיכון, ויש מרפסת, מטבח גדול ומכונת כבידה - מקום למשפחה". המחיר המבוקש גבוה יותר: 297 שקלים ללילה ודמי שירות של כ-50 שקלים ללילה. יש גם חניה ללא תשלום.

עם מיזוג ואינטרנט אלחוטי (צילום מסך Airbnb)

עבור הדירה השלישית, "50 מטרים בלבד מהים", מבקשים המפרסמים 237 שקלים ללילה. ומה יקבלו השוכרים? הבעלים מציעים 4 מיטות לארבעה אורחים. "הדירה מאוד יפה, מרוהטת לחלוטין והמטבח מצויד. יש מזגן ואינטרנט אלחוטי", מסבירים הבעלים ומבקשים להרגיע: "במקרה של נפילת חשמל יש גנרטור".

חוות דעת ודירוגים עדיין אין, וכשפנינו, כישראלים, לברר פרטים אודות ההצעה - טרם קיבלנו התייחסות. אגב, בדקנו באותם תאריכים דירות בתל אביב - שם ההיצע גדול יותר, וכך גם המחירים. עם זאת, בתל אביב יש דירות שמוצעות להשכרה במחיר נמוך יותר נמוך ללילה מאשר שהציעו בעזה.

לפניות לכתב: MatanH@Ch2news.tv

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של מתן חצרוני