בשל טעות: 34 ישראלים יטוסו לחו"ל ב-29 דולר בלבד

עשרות ישראלים ברי מזל שנכנסו לאפליקציית "חוליו", נדהמו לגלות שמחיר טיסה למלטה שבלב הים התיכון בשבוע שבין 22 ל-27 במרס עולה רק 29 דולרים - 116 שקלים. "מישהו מהעובדים שכח להוסיף את הספרה 2 למחיר, שעומד במקור על 229 דולר", סיפרו בחברה. הלקוחות לא יחויבו - ויטוסו במחיר של 29 דולר

המחיר האטרקטיבי שהופיע באתר בטעות (מתוך האתר "חוליו")

טיסה לחו"ל במחיר שלא ייאמן: עשרות ישראלים שנכנסו היום (חמישי) לאתר הזמנות הטיסות ברגע האחרון "חוליו", נדהמו לגלות מחיר אטרקטיבי במיוחד לטיסה לאי מלטה שבלב הים התיכון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשל טעות הקלדה, החברה שמוכרת באפליקציה טיסות לחו"ל לישראלים ברגע האחרון - הציעה טיסה הלוך ושוב לאי מלטה רק ב-29 דולר (116 שקלים). 34 ישראלים מיהרו לקפוץ על המציאה ורכשו כרטיסים - אלא שאז בחברה עדכנו שמדובר בטעות הקלדה, ושהמחיר המקורי הוא 229 דולר.

גיל לאופר (21), אחד הקונים שרכש את הכרטיס המוזל לחדשות 2 Online: "אני וחברים שלי תכננו לנסוע אז נכנסתי לאפליקציה ואז ראיתי את זה, אתמול כבר חשבתי לנסוע במלטה כי יש לי חברים שם, חיפשתי מלונות וכשראיתי את המחיר לא חשבתי הרבה וישר ראיתי את המחיר והזמנתי. בעולם התעופה קורים מקרים של טעויות הקלדה. כבר הזמנתי מלון ב-60 אירו לארבעה לילות אז יצא לי כל הטיול עלה לי 373 שקל ועכשיו קניתי מדריך לטייל שם".

ההודעה שקיבל אחד המזמינים (חדשות 2)


למרות הטעות, בחברה אמרו כי כלל הרוכשים לא ישלמו תוספת והם יעמדו בהוצאות - שמסתכמות בעשרות אלפי שקלים. בהתאם לאמנת השירות שהם מחויבים בה, שלחה החברה מייל לכלל הלקוחות שהזמינו וציינו שלמרות שנעשתה טעות, לא ייגבה מהם סכום נוסף.

"מישהו מהעובדים שכח להקליד עוד ספרה"

"מישהו מהעובדים שכח את הספרה 2 ב-229$", אמר לחדשות 2 Online גיורא מנדל, בעלי החברה, שאמר שהוא עוד טרוד מהאירוע. "מדובר ביותר מ-20 אלף שקלים נזק ואנו נמצא דרך להקטין את זה כי זו הוצאה גדולה מאוד עבורנו".

34 ישראלים יגיעו לכאן מאוד בזול. מלטה (רויטרס)

לדבריו, תוך דקות ספורות ישראלים שמו לב למחיר החריג והזמינו ישר. "קודם לכן הוצאנו הודעת פוש שקוראת לבעלי הסמאטרפונים להיכנס ואז 34 מהם הספיקו לרכוש, אחרי שעלינו על התקלה לקחו עוד כמה דקות עד שזה התעדכן. אנחנו כמובן עומדים מאחורי המחיר ולא נגבה סכום נוסף".

אגב אם התעניינתם, הטיסה היא מיום ראשון הקרוב ועד ליום שישי בחברת תעופה ממלטה. גולשים רבים שעודכנו על כך בעמוד הפייסבוק של החברה התאכזבו שהם לא היו אלה שהבחינו במחיר. "איזה כיף להם, חבל שאני לא ראיתי את זה", כתב אחד מהם.