טירוף הבקסטריט: כמה עולה פגישה עם חברי הלהקה?

הבקסטריט בויז צפויים להגיע השבוע לשלוש הופעות שנמכרו מראש בישראל. חברי הלהקה מציעים למכירה גם אפשרות להיפגש עמם במסיבה במועדון תל אביב, למפגש שעלותו מגיעה עד ל-1,000 שקלים. "הייתי שמחה אם הייתם נפגשים איתנו כי אתם רוצים ולא בגלל שאנחנו משלמים", אמרה אחת המעריצות

בדרך לישראל, הבקסטריט בויז (רויטרס)

להקת הבנים "בקסטריט בויז" אמנם ידעה את ימיה הגדולים אי שם בשנות ה-90, אך ההתלהבות בישראל לקראת הגעתם הצפויה רחוקה מלדעוך. כעת מתברר כי בנוסף לאלפים שכבר הבטיחו את מקומם בשלוש ההופעות שנמכרו מראש, יש מי שמוכן לשלם סכומי כסף משמעותיים מאוד על מנת לשהות, ולו לדקות ספורות, לצד חברי הלהקה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הלהקה צפויה להופיע השבוע ברעננה לשלוש הופעות שנמכרו מראש לאלפי מעריצים נלהבים בישראל. חברי הבקסטריט בויז לא מסתפקים ברווחים מההופעה, ומתכננים גם מפגש עם מעריצים במועדון תל אביבי, מפגש שעלותו עלולה להפתיע גם את חובבי הלהקה הגדולים ביותר.

בעמוד הפייסבוק הרשמי של הבקסטריט בויז נכתב כי שלושה מחברי הלהקה - ניק, האווי ואיי.ג'יי ייפגשו עם מעריצים במועדון בתל אביב. העמוד אף מפנה לרכישת כרטיסים לערב יוצא הדופן - שם הם מוצעים במחירים שנעים בין 150 ל-250 דולרים. למסיבה הפרטית היו תחילה כרטיסים ב-30 דולרים, אך אלה נמכרו במהרה.

מעריצי הלהקה בישראל, שמחכים להופעה כבר קרוב לשנה לאחר שנדחתה בעקבות מבצע צוק איתן, לא נשארו אדישים למחירים הגבוהים. "אני אוהבת אתכם, אבל לטעמי זה קצת מוגזם", כתבה גולשת מישראל. "הייתי שמחה אם הייתם רוצים לפגוש מעריצים רק בגלל שאתם רוצים ולא כי הם משלמים לכם 1,000 שקלים".

מעריצים נוספים דווקא לא נרתעו מהמחיר, וניסו לסחור ביניהם את הכרטיסים הזולים, בתקווה להיפגש עם אלילי נעוריהם. הבקסטריט בויז אמנם מגיעים לישראל לימים ספורים, אך נראה שהם עשויים להרוויח לא מעט מהחוויה במזרח התיכון, בהופעות וביוזמות מעט פחות שגרתיות.