כמה יעלה לכם לצפות במסי בברלין?

ישראלים רבים המתכננים להגיע לגמר ליגת האלופות שייערך בברלין יגלו במהרה כי מחירי החבילות שמציעות חברות הנסיעות יקרים להרגיז וגבוהים עשרות מונים ממחירי הכרטיסים הרשמיים. "המחירים משתנים על פי הביקושים" מספר סמנכ"ל השיווק באחת מחברות הנסיעות

איטליה חגגה שלשום (רביעי) את חזרתה של יובנטוס לבמה המרכזית של הכדורגל האירופי. שער של החלוץ אלברו מוראטה שלח אל יובנטוס לגמר, ואת אלופת אירופה ריאל מדריד - הביתה. כריסטיאנו רונאלדו אמנם לא יהיה בגמר בברלין, אבל ישראלים רבים יוכלו להיות שם אם רק ייפרדו מעשרות אלפי שקלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"כרגע הכרטיס הכי זול שיש לי להציע עולה 2,200 אירו" אמר לחדשות 2 אדם המציע כרטיסים לגמר ליגת האלופות, שציין שהמחירים עשויים להאמיר עד לסכום של כ-7,000 אירו. לא רק אנשים פרטיים מנצלים את האירוע לגריפת רווחים. גם חברות התיירות מציעות חבילות יקרות במיוחד.

חברת "קשרי תעופה" מציעה חבילה לגמר בברלין הכוללת טיסה, שלושה לילות לאדם בחדר זוגי במלון 4 כוכבים וכרטיס למשחק בקטגוריה הגרועה ביותר ביציע העליון במחיר של 3,244 אירו. "איסתא ספורט" מציעה חבילה דומה במחיר גבוה במעט של 3,299 אירו.

צפייה במסי מקרוב - תענוג יקר (רויטרס)


מחיר חבילה הכוללת כרטיס מהקטגוריה הטובה ביותר באצטדיון יאמיר לסך של 5,244 אירו לאדם. "המחירים משתנים על פי הביקושים" מספר ניר מזור, סמנכ"ל שיווק ב"קשרי תעופה". מחירי החבילות מכעיסים במיוחד בהתחשב בעובדה שהמחיר הנקוב והחוקי של אופ"א נמוך בהרבה.

מחיר הכרטיס בקטגוריה הזולה באצטדיון הוא 70 אירו בלבד, בעוד שהכרטיס בקטגוריה היקרה ביותר עולה 390 אירו. מבדיקה עצמאית שערכנו, הכוללת טיסה לברלין, מלון מהרשימה אותה מציעות חברות הנסיעות וכרטיס למשחק במחיר הנקוב של אופ"א הגיע הסכום הכולל לסך של 1,180 אירו בלבד לאדם בחדר זוגי, כלומר הבדל של יותר מ-2,000 אירו לעומת הסכום שהחברות שכבר מחזיקות בכרטיס מציעות.