סלקום תציג חבילת טריפל ב-149 שקל

הגברת התחרות בשוק הטלוויזיה והאינטרנט כבר הכניסה את סלקום כמתחרה להוט וליס, וכעת סלקום נכנסת לתחרות גם מול בזק עם הצעה של חבילות משולבות טלוויזיה, אינטרנט וטלפון ("טריפל") ב-149 שקלים. "יש לנו 30 אלף לקוחות בשוק הטלוויזיה, ומאות מצטרפים מדי יום. עם הטריפל אנחנו נילחם במונופולים", אומרים בחברה

מעכשיו גם טריפל: סלקום, ארכיון (רויטרס)

התחרות בשוק התקשורת: חברת סלקום ממשיכה להתחרות בהוט, יס ובזק, והיא הציגה היום חבילת "טריפל" - טלוויזיה, אינטרנט וטלפון, ב-149 שקלים לחודש. לשם ההשוואה, חבילה זהה של חברת הוט עולה 340 שקלים לחודש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במסיבת עיתונאים שנערכה הבוקר אמר עמי אראל, יו"ר סלקום, כי החברה מתמודדת עם הירידה בשוק הסלולר בהצלחה רבה. "ברבעונים האחרונים אנחנו עם הביצועים הטובים ביותר כחברה הגדולה ביותר", הוא אמר.

"אנחנו מסתכלים היום על בזק והוט ובעולם שלהן הן נמצאות לבד", הוסיף אראל. "כדרכם של מונופולים הם גם לוקחים מחירים מופקעים. לכן, בעולם הטריפל המחירים מאוד גבוהים וכך עומדים בפני פלח שוק עם הרבה שומנים. יש הרבה מיליארדים שאפשר לקחת מהן. ברור לנו שהתחרות תיקח זמן ותדרוש משאבים, אבל בצד הנכסים יש לנו את המשאבים להתמודד".

ניר שטרן, מנכ"ל סלקום, אמר כי "מאז השקת הטלוויזיה הרב-ערוצית שלנו בתחילת השנה אנחנו עם מאות רבות של לקוחות מדי יום שמצטרפים, ואנחנו כבר עם 30 אלף לקוחות טלוויזיה. 70% מהלקוחות עזבו את יס והוט". הוא טען כי בקרוב תורחב החבילה שסלקום מוכרת ותכלול ערוצים חדשים.

"אנחנו הולכים להפוך מחברת סלולר לקבוצת תקשורת", הוסיף. בהשקת החבילה הזאת, סלקום גם הקדימה חברות כפרטנר וגולן טלקום, שהצהירו על כוונתן להיכנס לשוק ולמכור חבילות דומות.