בשל פיצוץ הדרבי: הטוטו יחזיר כסף

מועצת ההימורים תחזיר 800 אלף שקלים למי שהימר הימור "סינגל" על משחק הכדורגל שהופסק לאחר התפרעות האוהדים. בתוך כך, מתכוונים בטוטו לדרוש מההתאחדות לכדורגל להפחית מהתשלום שהם אמורים להעביר לה עבור הסכם השיווק, לאחר שקטיעת הדרבי מנעה מההתאחדות לחשוף את הטוטו באלמנטים הפרסומיים, כמו למשל הפרסום במגרש

התקרית האלימה בדרבי, השבוע (ערוץ 1)

אירועי הדרבי התל-אביבי יעלו ביוקר גם לטוטו: בעקבות פיצוץ המשחק תיאלץ מועצת ההימורים להחזיר 800 אלף שקל למהמרי ווינר. למרות שההימורים על המשחק היו גבוהים בהרבה מכך, הטוטו מבחינתו מתחייב להחזיר רק את הימורי ה"סינגל" על הדרבי - כלומר טפסים עם ניחוש אחד בלבד (לא קומבינציה).

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כל טפסי הקומבינציה, שכוללים הימורים על הדרבי אבל מכילים בתוכם הימורים ממשחקים אחרים, לא יוחזרו למנחשים (אלא אם כמובן הם הימרו נכון על המשחקים האחרים בטופס). בסך הכל, כמות ההימורים הכוללת שעליה היה "מעורב" הדרבי עמדה על כשני מיליון שקלים.

חלק מהנזק שנגרם לו מתכוון הטוטו להחזיר. הוא מתכוון לדרוש מההתאחדות לכדורגל להפחית מהתשלום שהוא אמור להעביר לה עבור הסכם השיווק, זאת משום שלטענתו הוא לא קיבל "תמורה שיווקית ומסחרית מלאה בגין המשחק".

בטוטו מתכוונים לכך שהפסקת המשחק מנעה למעשה מההתאחדות לעמוד במינימום החשיפה הנדרשת לאלמנטים הפרסומיים של הטוטו, כמו למשל הפרסום במגרש. עבור הסכם השיווק משלם הטוטו בעונה הנוכחית כ-80 מיליון שקל להתאחדות לכדורגל.

לאירועי הדרבי עשויות להיות השלכות על המשך ההסכם השיווקי: בקרוב אמור להתכנס דירקטוריון הטוטו על מנת להחליט אם להמשיך את הסכם השיווק עם ההתאחדות לכדורגל, כשבדירקטוריון קיימים לא מעט קולות הדורשים להפחית בסכום שההתאחדות מקבלת.