כך תחסכו תליית כביסה או טסט לרכב

שירותי בישול עד הבית, שיעורים פרטיים לילדים וחברה שתיקח את הרכב לטסט במקומכם - יש שיראו גם באלה פינוקים מיותרים, אבל במציאות הישראלית מתברר שרבים משתמשים בהם, גם אם הרבה חוויות והתנסויות הולכות לאיבוד בדרך

בישראל עובדים בממוצע הרבה יותר שעות מאשר בארה"ב או במדינות אירופה. עומס העבודה מוביל לכך שלרבים מאיתנו נותר זמן מאוד מצומצם עבור עבודות הבית והטיפול בילדים. בסקטור הפרטי ניתן למצוא היום את מי שיבצע כמעט את כל המשימות שאין לנו זמן לבצע, תמורת תשלום סמלי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בין אם מדובר במבשלת מקצועית שמכינה בישולים שמספיקים לשבוע, סידור ארונות וקיפול בגדים או את האדם שייקח עבורכם את הרכב ויעביר אותו לטיפול במוסך. את כל המשימות הללו, שלא תמיד אנחנו מספיקים לעשות, ניתן למצוא מי שיבצע.

גם עבור אלו שאין להם זמן לעזור לילדים, אפשר למצוא סיוע. תמורת תשלום אפשר להעסיק את מי שילמד את הילד לרכוב על אופניים, או את מי שיסייע לו להכין את שיעורי הבית.

מצד אחד אומרים שזמן שווה כסף, מאידך כאשר מעסיקים אדם שיבצע את הפעולות הביתיות מפסידים חלק מהחוויות עם הילדים או המשפחה. אז כדי לענות על השאלה האם כדאי לשכור את אותם שירותים, כל אחד צריך לשאול את עצמו מה נחשב בעיניו יותר יקר - הכסף עצמו, או הזמן עם המשפחה.