אפל הציגה את האייפדים החדשים

ענקית הטכנולוגיה הציגה את המכשירים אייר 2 ומיני 3. האייפד אייר 2 הוא טאבלט דק יותר ב-18% מקודמו בעובי של 6.1 מ"מ ובצבע זהב. הסוללה שלו מחזיקה כ-10 שעות עבודה והמצלמה מגיעה עם חיישן 8 מגה פיקסל

האייפד החדש - דק במיוחד (רויטרס)

אחרי הדליפה המביכה של המידע אודות האייפדים החדשים, הציגה הערב (חמישי) אפל את המכשירים: אייר 2 ומיני 3. הפתעות רבות לא היו, כשלמעשה הם מהווים שדרוג לגרסאות הקודמות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האייפד אייר 2 הוא טאבלט דק יותר ב-18% מקודמו בעובי של 6.1 מ"מ ובצבע זהב. באפל אומרים ששני אייפדי אייר 2 מגיעים לעובי של האייפד מהדור הראשון. החברה שילבה כיסוי המונע השתקפות על המסך, דבר שיאפשר לעבוד עם האייפד גם מול אור שמש ישיר.

באפל טוענים שמדובר בטאבלט הראשון שמגיע עם מנגנון כזה. החומרה של הטאבלט כוללת מעבד מסוג A8X דור שני מבוסס 64 ביט. הסוללה של האייר 2 מחזיקה כ-10 שעות עבודה, המצלמה מגיעה עם חיישן 8 מגה פיקסל וצילום הווידיאו הוא ברזולוציה של 1080p. ויש גם אפשרויות תוכנה חדשות לצילום מהיר או צילום איטי. אפל לא שכחה לצרף את מנגנון טביעת האצבע ותשלום באמצעות אפל Pay.

225 מיליון מכשירי אייפד נמכרו עד היום, ט (רויטרס)

טאבלט נוסף עליו הכריזה אפל הוא האייפד מיני 2 המגיע עם מסך קטן יותר בגודל 7.9 אינץ', מצלמה עם חיישן 5 מגה פיקסל ומנגנון זיהוי טביעת אצבע.
מחירו של האייפד אייר 2 יעמוד על 500 דולר לגרסת ה-WiFi ודגם האייפד מיני 3 יימכר ב-400 דולר. מכירה מוקדמת תתחיל מחר בארה"ב, כאשר הם יושקו בסוף שבוע הבא.

טים קוק, מנכ"ל אפל, מסר גם נתונים שונים על מוצרי החברה. עד היום נמכרו לדבריו 225 מיליון מכשירי אייפד, כאשר ב-12 החודשים נמכרו 70 מיליון יחידות. בתחילת האירוע אמר קוק" "האייפונים החדשים הם הטובים ביותר שייצרנו. ב-30 הימים הראשונים מכרנו הכי הרבה אייפונים. מדובר בהשקת האייפון הכי גדולה שהייתה לנו".