טרנד מסיבות חדש: חוגגים על הבוקר

טרנד חדש שמגיע לישראל מעמק הסיליקון: מסיבות בוקר. רגע לפני העבודה מתכנסים במועדון - ורוקדים. האלכוהול מחוץ לתחום ואת מקומו תופסים מיצים טבעיים ופינות מסאז'ים ויוגה. המטרה - לגרום לכם להגיע יותר עירניים למשרד

לכאורה נראה כי מדובר במסיבה רגילה במועדון: המוזיקה קצבית, האנשים רוקדים ללא הפסקה ואפילו לפעמים יש הופעות חיות. אך בפועל טרנד מסיבות "הדאי-ברייקס" (תחילת היום) לא מתרחש בשעות הקטנות של הלילה וגם לא בסופי השבוע. סוג המסיבות הזה מתחיל רק בשבע בבוקר ונגמר שעתיים לאחר מכן, בדיוק בזמן בו הולכים המבלים לעבודה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 Online

זה הטרנד שכובש לאט לאט את סצנת ההייטק בניו יורק ובסן פרנסיסקו: רוב הבליינים מוותרים על הריצה או השחייה לפני העבודה, והולכים למסיבה במקום. "'דאי-ברייקס' התחיל כניסוי שבו ניסינו לבדוק האם אנשים יקומו מוקדם בבוקר כדי לרקוד בטירוף לפני שמתחילה העבודה", אומרת מייסדת טרנד מסיבות הבוקר ראדה אגראוול.

המסיבות הללו נקיות מאלכוהול או מחומרים מעוררים אחרים - על הבר אפשר למצוא רק מיצים בריאותיים, תה קר ואפילו פינת מסאג'ים ויוגה. הרעיון הוא להתחיל את היום בצורה הבריאה ביותר, ובדרך ליצור גם קשרים.

יגיע לישראל בקרוב?

כניסה למסיבה עולה כ-25 דולרים, למרות שהמחיר נשמע קצת יקר - מדי שבוע מאות אנשים ממלאים את המועדונים האלה. ההצלחה גדולה כל כך שמייסדי הליין הזה מספרים כי הטרנד מתפשט לכל העולם, ובקרוב יגיע גם לישראל.

"עובדי חברות ההייטק בדרך כלל מאמצים מוקדם טרנדים וחידושים", טוען מנהל השיווק של חברת Perion אלעד קושניר מטרסו . "לצד עניין באורח חיים בריא ודברים שוברי שגרה, ללכת למסיבה בשעות הבוקר במקום הפעילויות הרגילות, יכול להיות משהו מאוד רלוונטי עבורם".

אז בפעם הבאה שאתם קמים ממוקדם לעבודה ולא ממש בא לכם להתאמן בחדר כושר, אולי בקרוב גם אתם תוכלו לפזז על הרחבה כשבידכם מיץ תפוזים - כך תוכלו להתחיל את היום רעננים ומאושרים.