בירה וכדורגל: איפה תשלמו פחות?

רבים מאוהדי הכדורגל ברחבי העולם מעדיפים לצפות במשחקי גביע העולם מחוץ לבית - בברים, בחוף הים או בפארק. העיקר שהמשחק יוקרן על מסך ענק ושביד תהיה בירה צוננת. אז כמה עולה הבילוי חובק העולם הזה? תלוי איפה אתם חיים. יצאנו לברים בריו דה ז'נרו, לונדון ותל אביב כדי להשוות מחירים

חודש המונדיאל הוא גם החודש שבו הבירות נשפכות כמו מים בברים של בירות העולם השונות. רבים מעדיפים לצאת עם החבר'ה לצפייה משותפת בבר, בחוף הים או בפארק. בסוף כל בילוי שכולל צפייה במשחק, אלכוהול ואוכל - בכל העולם משלמים את החשבון, רק שבישראל גם הפעם יקר יותר. בדקנו כמה עולה צפייה מחוץ לבית במשחק בתל אביב, ריו דה ז'נרו ובלונדון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בלונדון מחירה של בירה מיובאת או מקומית נע בין 18 עד 24 שקלים, בחלק מהברים תוכלו לקנות שקית קטנה של בוטנים בשישה שקלים, אבל יש ברים שבהם הבוטנים הם בחינם - וזו בין היתר הסיבה שיותר ויותר בריטים מעידים שיראו את משחקי המונדיאל השנה בבית.

הבילוי בישראל יקר יותר (חדשות 2)

בנמל תל אביב בקבוק בירה יעלה בין 26 ל-29 שקלים, צלחת צ'יפס תעלה 32 שקלים ועל שתייה קלה תשלמו 12 שקלים. בסך הכל מדובר בהוצאה די יקרה למשחק.

במתחם הגדול ביותר בברזיל לצפייה במשחקי המונדיאל - חוף הקופה קבאנה בריו דה ז'נרו - כוס בירה עולה פחות מ-10 שקלים.

בילוי ממוצע הכולל ליטר בירה, בוטנים וצלחת צ'יפס או נאצ'וס יעלה בארץ 118 שקלים, בלונדון 100 שקלים (כאשר הנאצ'וס מיועדים ל-3-4 אנשים), ובברזיל יעלה הבילוי 53 שקלים.

הברזילאים חוגגים (חדשות 2)