סוף לעיצומים בתנובה: נציגי הוועד ובעלי השליטה הסכימו על גובה התגמול לעובדים

ועד עובדי חברת תנובה ונציגי בעלי השליטה הגיעו להסכמה לפיה עובדי החברה יזכו למענק על סך 137 מיליון שקלים. המענק הכספי יינתן עם השלמת מעבר החברה לידי חברת ברייטפוד הסינית. ההחלטה לפתוח בעיצומים התקבלה לאחר שהמשא ומתן על גובה התגמול הכספי בין הוועד להנהלה עלה על שרטון

אספקת הגבינות תוגבר לקראת החג. מפעל תנוב (אתר תנובה)

הלילה (ה') הוציאו הצדדים הודעה משותפת בה הוכרז כי נציגות ארגון עובדי תנובה ונציגי תנובה מטעם בעלי השליטה (אייפקס ומבטח שמיר), הגיעו להבנות עקרוניות בקשר למענק שישולם לעובדים. המענק על סך 137 מיליון שקלים, ישולם לעובדים לאחר שתועבר השליטה בתנובה לידי חברת ברייטפוד. הכסף ישולם לעובדים הזכאים למענק בהתאם לקריטריונים שייקבעו ובכפוף לחתימת הסכם מחייב בין הצדדים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"החל מהלילה כלל עובדי תנובה משנסים מותניים ונערכים לחג השבועות", הודיע יו"ר ועד עובדי תנובה אחיאב שמחי. "אנו נמשיך להביא את מוצרי תנובה לכל בית ישראלי"

שמחי ציין כי ההסכם הוגן וראוי ומביע את ההערכה לעובדים שתרמו רבות לשגשוגה והתפתחותה של החברה. "אני רוצה להודות לקרן אייפקס שבתקופתה הושבחה הקבוצה, הוכנסו שיטות ניהול חדשניות ונחתמו הסכמי עבודה מהטובים במגזר העסקי", הוסיף יו"ר הוועד.

לא צפוי מחסור (רויטרס)

ועד העובדים בתנובה הכריז על סכסוך עבודה לפני כיומיים(ג'), על רקע מחלוקת על גובה התגמול הכספי שתעניק תנובה לעובדים לאחר מכירת החברה לתאגיד הסיני ברייטפוד. במסגרת העיצומים הופסקה הוצאתן של גבינות לבנות ממחסני החברה וקצב הפצת המוצרים לרשתות השיווק ויתר נקודות המכירה הואט.

ההחלטה על העיצומים התקבלה לאחר שהמשא ומתן שהתקיים בין הוועד להנהלה עלה על שרטון. העובדים דרשו שהתגמול שיקבלו על המכירה לא יפחת מהתגמול שניתן להם בעסקת מכירת השליטה בתנובה לאייפקס.