מבחן הסל: כמה יעלה הבשר למנגל?

המצות עומדות לפנות את מקומן בקרוב לטובת הבשרים שיככבו על המנגלים - גם לאחר חג הפסח וגם לקראת יום העצמאות. יצאנו לבדוק את מחירי הבשרים השונים ולהשוות בין רשתות השיווק השונות. מי הכי זולה ומי הכי יקרה? התשובות בפנים

גם לקראת סוף החג וגם לקראת יום העצמאות - ביקשנו לבדוק איפה הכי כדאי לקנות בשר ומוצרים למנגל. השווינו באמצעות האתר "מייסופרמרקט" סל הכולל 23 מוצרים - מפחמים, חומוס, טחינה, מגביות נייר וקולה, ועד סטייקים, כנפיים ונקניקיות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במסתכם, הגיעו הפערים בין הרשתות השונות לעד 42%. רמי לוי הייתה הרשת הזולה ביותר, אחר כך ויקטורי, יינות ביתן, שופרסל אונליין והיקרה ביותר הייתה רשת מגה.

הפערים בין הרשתות - לעד 42% (חדשות 2)

קילוגרם אחד של כבד עוף, למשל, עלה דרך האתר של יינות ביתן 19.90 שקלים, ואילו בשופרסל אונליין - 30 שקלים. המחיר של קילו כנפיים אצל רמי לוי הוא 6 שקלים וחצי, בזמן שבשופרסל גובים 15 שקלים.

ואם תחפשו לקנות סטייק אנטריקוט במחיר הזול ביותר - אצל רמי לוי וויקטורי תמצאו ב-50 שקלים לקילוגרם אחד, ואילו הזול ביותר אצל מגה עלה לא פחות מ-120 שקלים. בהשוואה לאותה התקופה בשנה שעברה, הסל מעט התייקר. אבל אם תבצעו את הקנייה באופן חכם, תוכלו לוודא שהשנה לא תשלמו יותר.

הסטייק הזול ביותר והיקר ביותר (חדשות 2)