רוצים לקנות בזול? נסו באפליקציה

השוואת מחירים היא עסק לא קל, ודאי לקראת החגים. אלא שמתברר שהטכנולוגיה יכולה לסייע במלאכה המפרכת: אפליקציה חדשה תעזור לכם לאתר את סל הקניות הזול ביותר, ובאותה הזדמנות תספק לכם גם קופונים

דמיינו את הסיטואציה הבאה: אתם בדרך מהעבודה הביתה וצריכים לעצור בסופר, לקניית המצרכים השבועית. אתם פותחים את רשימת הקניות בסמארטפון שמסונכרנת עם כל בני המשפחה, ובודקים באיזו רשת ברדיוס הקרוב אליכם אפשר למצוא את סל הקניות הזול ביותר. נשמע דמיוני? מתברר שזו כבר המציאות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

"'פרייסז' זה שירות לניהול רשימות קנייה והשוואה מחירים בסופר", מעיד אחד מיוצרי התוכנה. "אחד היתרונות הגדולים של האפליציה זה שאפשר להשתמש בקופונים. אנחנו מרכזים קופונים עבור המשתמשים, שאותם אפשר פשוט להציג בקופה".

אפליצקיית "פרייסז", הוקמה ללא מטרות רווח ומטופלת בעיקר על ידי מתנדבים. בין היתר היא אוספת את הקופונים שמציעות כל החברות השונות באתר שלהן, רק שרובנו מתעצלים בדרך כלל לחפש אותם או להדפיס. באמצעות האפליקציה ניתן גם לראות כמה עולה כל מוצר בסניפים אחרים ואם המוצר התייקר לאחרונה, כל זאת דרך סריקת ברקוד פשוטה.

אז בעתיד הלא רחוק כנראה רובנו נערוך כך את הקניות שלנו. בבריטניה למשל, 5 מיליון בני אדם כבר משתמשים ביישום דומה. באמצעת הכלי החדש הזה, ניתן גם לדווח על הטעיות צרכניות, מוצרים שאזלו ובעיקר להימנע מלקנות אצל מי שגובה מאיתנו מחירים מופרזים.