נערכים לליל הסדר: רשימת הסניפים המשתלמים ביותר לקראת הקניות לחג

לקראת חג הפסח החלו רשתות השיווק להרחיב את מבצעיהן על מוצרים רבים. מבדיקה של 250 סניפים ברחבי הארץ עולה כי רשת YOU היא הזולה ביותר לערוך בה את הקניות לארוחת ליל הסדר. וגם: האטליז מול מחלקת הבשר - היכן משתלם יותר לקנות עוף ובקר?

נערכים לליל הסדר: היכן הכי זול? (AP)

ברכישת בשר לקראת ארוחת החג אולי תתלבטו איפה עדיף לקנות - ברשתות השיווק יחד עם שאר המוצרים, או באטליזים, שמיועדים רק לתחום הזה?

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

היכן הסניף הזול הקרוב אליכם? היכנסו לרשימה המלאה

מערכת "תכנית חיסכון" בדקה את מחיריהם של מספר מוצרי בשר, בהם חזה עוף, כנפיים, פילה סלמון בשר בקר אדום וצלי כתף. מהבדיקה עולה כי קילו צלי כתף טרי (בשר מספר 5 לא קפוא ולא מופשר), עלה ברשתYOU מבית מגה 74 שקלים, ובמגה בול, אותם הבעלים, 104 שקלים - פער של 30 שקלים.

באטליזים מוצר דומה עלה בממוצע 81 שקלים. רשתYOU למשל הייתה הזולה ביותר כמעט בכל סוגי השרים שנבדקו. מחיר כרעיים לדוגמה עמד על כ-19.5 שקלים (₪ 19.67) ובאטליזים מוצר דומה עלה 30 שקלים בממוצע.

עשרת הסניפים הזולים (חדשות 2)

פילה סלמון טרי, שלא ניתן היה למצוא ברוב הרשתות המזון מלבד רשת YOU ויינות ביתן - דווקא היה הזול ביותר באטליזים. מהשוואה בין האטליז למחלקת הבשר בסופר, ניתן לומר כי אין מסקנה אחת ברורה מי הזול מביניהם.

גם השבוע נערך מבחן הסל לקראת חג הפסח. איזו רשת הרחיבה את המבצעים ואיפה תשלמו יותר? מסקר המועצה לצרכנות, הגדול ביותר שנערך בארץ וכולל 250 סניפים בכל רחבי הארץ - עולה שרשת YOU היא הזולה ביותר בממוצע גם השבוע. גם רשת YOU וגם כל שאר הרשתות הרחיבו השבוע את המבצעים לרגל ליל הסדר ומחיר הסל הוזל משמעותית.

עשרת הסניפים היקרים (חדשות 2)

אחריה ניצב רמי לוי, ואז שופרסל דיל - שעברו השבוע מאמצע הרשימה למקום השלישי. אחריהם: אושר עד, ויקטורי ואז מגה בול - מבית אותם בעלים של YOU. בהמשך הרשימה - יינות ביתן, קוסט 365, יוחננוף, חצי חינם ויש.

בתואר הסניף הזול ביותר זוכה השבוע שופרסל דיל מודיעין, וביקר ביותר - טיב טעם רעננה. הפער ביניהם מגיע ל-60%, כמעט 240 שקלים על אתם 40 מוצרים בדיוק. הסל זול יותר ב-7% אחוזים בהשוואה לשנה שעברה.