זיכויים מיותרים בארנק? עכשיו תוכלו למכור אותם

אין כמעט מי שלא מחזיק בארנק עשרות זיכויים שאין בהם ממש צורך. אפליקציה חדשה מבית היוצר של המשקיע באפליקציית הניווט המצליחה WAZE - תאפשר לכם למכור אותם

לא יודעים מה לעשות עם זיכוי שקיבלתם? כדאי שתחשבו על למכור אותו. אפליקציה חדשה העונה לשם "Zeek" תאפשר לצרכנים לסרוק זיכוי כלשהו שככל הנראה לא ישתמשו בו, לנקוב במחיר ולמכור אותן לכל המעוניין. הבעיה היחידה של האפליקציה היא שאת הזיכוי עצמו, צריך פיזית להעביר לקונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ברגע שהזיכוי נרכש על ידי קונה, הכסף נכנס ישירות לחשבון הבנק של המוכר. לכאורה נדמה שמדובר על יישום מאוד יעיל אולם הצורך להעביר את הזיכוי לקונה, מקשה מאוד על הצלחת האפליקציה. וב-"Zeek" טוענים שהם עדיין עובדים על פתרון לבעיה הזאת.  

בנוסף בחברה עצמה, עדיין לא כל כך ברור כיצד יהיה ניתן להרוויח כסף מהשירות. האפליקציה היא בחינם ואין עמלות תשלום."כרגע השירות מופעל בחינם, אנחנו לא לוקחים עמלה לא מהמוכר ולא מהקונה", אומר מנכ"ל החברה. "אנחנו עובדים על מודל עסקי שיאפשר לנו להמשיך לספק את השירות הזה לאורך זמן וללא עמלות".

האפליקציה החדשה אמנם נמצאת בחיתוליה ועדיין לא ברור האם הציבור יאהב את הרעיון החדש. אולם העובדה שאין ליישום מודל עסקי או רווחים בפועל, לא בהכרח יפריעו לאפליקציה להימכר. כפי שכבר קרה עם יישומים אחרים שניקנו במאות מיליוני דולרים.