לקראת החג: עלייה במחירי אזני המן

בחלק מרשתות השיווק העלו את מחירי המאפים לקראת חג פורים המתקרב ובא. בחלק מהרשתות העלו את המחירים בכ-50% לעומת השנה שעברה. וגם: וגם: היכן הסניף הזול הקרוב אליכם?

בפורים הקרוב חלק מרשתות השיווק החליטו שנשלם משמעותית יותר על אזני המן במאפייה לעומת השנה שעברה. "מגה בעיר" למשל ייקרה את המחירים ב-38%. אם בשנה שעברה הייתם משלמים 28 שקלים לקילו - השנה תשלמו בסניפים שלה כמעט 40 שקלים לקילו בממוצע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"שופרסל שלי" ייקרה ב-36% אחוזים את מחירי המאפים וגובה מחיר דומה. גם ב"מגה בול" ו"שופרסל דיל" העלו את השנה את הסכום שתשלמו.

לעומת הרשתות שהעלו מחירים, יש גם מי שדווקא הורידו אותם: ב"יינות ביתן" דורשים 20 שקלים לקילו של אזני המן ואילו ב"רמי לוי" קילו של מאפה יעלה 28 שקלים.

אם חשבתם שבכל הסניפים של הרשתות האלה תשלמו את אותו המחיר - כדאי שתחשבו שוב: לקוח של "רמי לוי" למשל שיקנה בירושלים, ישלם 50% יותר מהלקוח של הרשת בקריית חיים (20 שקלים בירושלים לעומת 30 שקלים בקריית חיים). יחד עם זאת, ב"מגה בעיר" בהוד השרון ונתניה גובים 45% יותר מאשר בסניף הרשת בקריית אתא.

הסניפים הזולים ביותר (חדשות 2)

ואיפה היה הסל המשתלם ביותר השבוע? מבין 72 נקודות מכירה במתחמים ואזורי תעשייה שבדקה סיירת המועצה לצרכנות, הסל הכי זול נמצא ברשתYOU מבית "מגה" בקריית חיים. אחריו ברשימה YOU בראש העין, ואז רמי לוי באשדוד ובמתחם איילון.

הסניפים היקרים ביותר (חדשות 2)

הסל היקר ביותר נמצא אף הוא בקריית חיים בסניף של רשת "טיב טעם". עוד ברשימת הסניפים היקרים: סניף "מגה בול" ביד אליהו בתל אביב, מחסני "להב" בנתניה, ו"יינות ביתן" בראש העין.

הפער בין הסל הזול ביותר ליקר ביותר עמד על 31%, שהם 156 שקלים יותר על אותם המוצרים בדיוק.