מה עושה צלב קרס על חולצה לילדים?

לקוחה ישראלית שהזמינה בגדים לבנה באתר האינטרנט של חברת אופנה בינלאומית נחרדה לגלות שעל החולצה מתנוסס סמל המזכיר בצורתו צלב קרס. היא פנתה לחברה באמצעות הפייסבוק ודרשה להסיר את החולצה מהקולקציה. בחברה מיהרו להתנצל, אך החולצה עדיין נמכרת

סלפי או צלב קרס? (מורן שמש)

חולצת ילדים של מותג האופנה האינטרנטי הבינלאומי "NEXT" המוצעת למכירה באתר הרשמי של החברה עוררה את זעמה של לקוחה ישראלית שהתלוננה על כך שעל החולצה מתנוסס סמל המזכיר בצורתו צלב קרס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על החולצה המכונה "חולצת סלפי של קוף" מופיע ציור של תמונת פולרואיד ועליה דיוקן של קוף מחויך וחביב. תחת התמונה מופיע בגדול התיוג "SELFIE#", אלא שהחיבור בין האותיות F, L, ו-E הזכיר למורן שמש, הלקוחה הישראלית, צלב קרס.

שמש פרסמה פוסט באנגלית בעמוד הפייסבוק הרשמי של מותג האופנה האינטרנטי, וטענה כי היא בטוחה שמדובר בטעות מצערת. עם זאת, היא ציינה כי הטעות הזו פוגעת ברגשותיה וברבים אחרים.

"אני אשליך את החולצה הזאת כי אני לא מסוגלת להלביש בה את הבן שלי, ואני לא רוצה שאף ילד אחר ילבש את הסמל האיום הזה", כתבה שמש. "אני מקווה שתעשו כל מאמץ כדי לתקן את הטעות במהרה ולהסיר את החולצה מידית מהקולקציה שלכם".

NEXT: "מעולם לא היה בכוונתנו לפגוע בלקוחותינו"

מספר גולשות ישראליות הצטרפו לקריאתה של שמש, והחברה מיהרה להגיב ולהתנצל: "אנחנו מתנצלים אם זה גרם לפגיעה כלשהי, אנחנו יכולים להבטיח כי מעולם לא היה בכוונתנו לפגוע באף אחד מלקוחותינו הנהדרים. תודה על כך שהסבתם את תשומת לבנו לכך. אנחנו נעשה כל מאמץ כדי למצוא פתרון בהקדם האפשרי".

כיממה לאחר מכן הגיבו אנשי החברה פעם נוספת והודיעו: "אנחנו באמת מתנצלים על התקלה המצערת. אנחנו עובדים קשה כדי להסיר את החולצה מהקולקציה החדשה שלנו". אלא שהחולצה אותרה באתר האינטרנט, ועדיין ניתן לרכוש אותה.

"קיבלתי את החולצה, וכשפתחתי את האריזה זה ישר קפץ לי לעין", סיפרה שמש לחדשות 2 Online. "כתבתי בעמוד הפייסבוק של החברה שהכיתוב מזכיר צלב קרס, שזה מזעזע, ושכחברה עולמית שמוכרת גם לישראל אי אפשר לשווק חולצה כזו. זרקתי אותה לפח כי אני לא רוצה שמישהו ילבש אותה. בחברה ישר זיכו אותי, והורידו את הפריט מהאתר". אולם, כאמור, מבדיקה שעשינו עולה כי הפריט שוב נמכר באתר החברה.